Молодіжна першість."Волинь" - "Оболонь" 2:1 - Face 2 Face Betting

Молодіжна першість."Волинь" - "Оболонь" 2:1

Голи: Павлов 22, Приндета 37 - Ковалець 11

"Волинь": 44.Сослюк, 47.Коблюк, 33.Циркуненко, 36.Годований, 29.Гринченко(45.Кримнюк, 46), 28.Карасюк, 18.Приндета, 48.Ряшко (23.Марковець, 56), 30.Подригуля, 27.Жук, 17.Павлов (46.Петрук, 22) (40.Хомченко, 52) (50.Баденчук, 78)

"Оболонь": 72.Литвиненко, 7.Турчанов (16.Шкаврон, 74), 8.Майданевич, 19.Леонідов, 13.Черемісін (18.Остапенко, 46), 5.Ільків, 15.Шевчук (3.Семенов, 90), 4.Сокуренко, 17.Ковалець (14.Гончар, 46), 10.Яковенко, 11.Бондаренко (9.Купрій, 78)

Попередження: Годований 10 - Остапенко 58, Майданевич 72

Матч молодіжних команд «Волині» та «Оболоні» розпочався з активних дій волинян, які взялися штурмувати ворота суперника. Проте вже на 10-й хвилині гостям вдалось відзначитись. Ковалець навісив зі штрафного зліва, хтось з киян вистрибнув, дезорієнтувавши Сослюка і м’яч повз кіпера влетів у дальній кут воріт. Лучан подібна ситуація аж ніяк не влаштовувала і вони знову пішли вперед. Після ряду небезпечних атак, на 21-й хвилині Євген Павлов непередбачувано встиг за, здавалося б, незручною передачею з центра поля і красиво в стрибку в один дотик перекинув голкіпера – гол! Відразу після цього Євгена змінив на полі Петро Петрук, який вже незабаром мав подвоювати перевагу «Волині», однак після передачі Гринченка зліва примудрився з метра пробити вище воріт. В наступних атаках в центрі уваги опинявся Приндета: спочатку він пробив над поперечкою після подачі кутового, а за хвилину після подачі того ж Гринченка з лівого флангу головою відправив м’яч у сітку – 2:1.

У другому таймі волиняни, яких влаштовував рахунок, діяли не так уперто. А на 50=й хвилині помилку захисників довелось виправляти Сослюку – Євген ногами відбив м’яч після удару суперника з близької відстані. Подальші атаки киян були менш небезпечними і з ними легко справлялись захисники та голкіпер. У той час «Волині» вдалось провести ряд гострих атак. На 70-й хвилині Приндета вчергове пробив головою, намагаючись оформити дубль, однак м’яч пройшов повз стійку воріт. На 80-й Марковець отримав хорошу передачу від Карасюка, увійшов у штрафний майданчик, обіграв захисника, але затягнув з ударом, а його постріл з гострого кута потрапив у голкіпера. Загалом м’яч у воротах в другому таймі так і не побував, чого не скажеш про одного з гравців гостей, який на швидкості влетів у сітку й так вчепився за неї у падінні, що залишив у ній чималу дірку. У підсумку після трьох поспіль домашніх нічиїх молодіжка «Волині» здобуває першу, цілком заслужену, перемогу в сезоні.