Україна (U-18) − Франція (U-18) 2:1 - Face 2 Face Betting

Україна (U-18) − Франція (U-18) − 2:1

Голи: 0:1 Туре (37), 1:1 Лучик (53), 2:1 Васильєв (74).

Україна: Іванов, Токар, Дуць, Васильєв, Гемега (Хобленко, 41), Андрієвський (Слободяк, 56), Хльобас, Лучик, Шишка (Іоша, 41), Гришин, Шекель (Мірошник, 68).

Вилучення: Хобленко (79, друге попередження).

У четвер, 25 серпня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, пробилася до фіналу Меморіалу Вацлава Єжика, що триває у Чехії. Аби посісти перше місце в групі А, підопічні Юрія Мороза мали в останньому турі перемагати французьку команду, що вони врешті-решт і зробили.

Дриблінг і гармата

Пропустивши гол у першому таймі, українці не знітилися і незабаром після перерви відновили рівновагу зусиллями Олександра Лучика. Півзахисник маріупольського «Іллічівця» протягнув м’яча від середини поля і попри щільну опіку суперників зумів вразити ворота. А незадовго до фінального свистка хавбек київського «Динамо» Олександр Васильєв ударом з 25 метрів вирішив долю поєдинку. Через вилучення Олексія Хобленка наша збірна догравала матч вдесятьох, однак вдруге відзначитися французам не дозволила.

На черзі − Туреччина

Підсумковий рахунок 2:1 призвів до того, що усі три команди групи А дісталися фінішу з ідентичними показниками. Організатори провели жеребкування, в результаті якого перша позиція, а разом із ним і місце у фіналі були віддані синьо-жовтим. Отже, у суботу, 27 серпня, українці посперечаються за головний приз із турецькими однолітками.