0
April 26, 2024 02:36:57
0
Перша ліга. "Зірка" - "Севастополь" 0:1. "Севастополь" перервав серію без перемог - Face 2 Face Betting
September 10 2011

«Зірка» - ФК «Севастополь» 0:1 (0:1) (Ібраімі, 24)

«Зірка»: Товт, Пінчук (Чорномаз, 46), Стоян, Дурай (Осадчий, 46), Крохмалюк (Рудницький, 80), Шибко, Порошин (Батальський, 65), Онгфіанг, Крижанівський, Бочкур, Кочура.

ФК «Севастополь»: Литовка, Шандрук, Дуляй, Шевелюхін, Бредун, Жабокрицький (Танчик, 71), Грибанов (Мачуленко, 75), Крамар(Степанов, 89), Ібраімі (Алозі, 84), Кіцута, Гвініанідзе.

Попередження: Крохмалюк, 64 – Жабокрицький, 61.

В матчі 10-го туру першої ліги кіровоградська «Зірка» вдома приймала минулорічного учасника Прем’єр-Ліги України ФК «Севастополь», перед яким стоїть завдання повернення до еліти українського футболу. На даний час севастопольці далекі від виконання поставленого завдання, адже чотириматчева серія без перемог в чемпіонаті (в останнє перемагали майже місяць тому, 12 серпня, вдома «Енергетик» - 2:1). Тож, перед цим матчем гості по втрачених очках мали дев’ять очок відставання від лідерів ліги запорізького «Металурга» і ужгородської команди «Говерла-Закарпаття».

На початку вересня склад гостей даного матчу зазнав змін лише в півзахисті: Ігор Скоба залишив команду і повернувся до луцької «Волині» (після повернення до команди Віталія Кварцяного Ігор вчора невдало дебютував у матчі проти донецького «Шахтаря» й був замінений ще до перерви матчу), македонський легіонер Бесарт Ібраїмі повернувся до ФК «Севастополь» (в попередньому матчі з білоцерківським «Арсеналом» Бесарт вдало вийшов на заміну, на другій хвилині свого перебування на футбольному полі він «заробив» пенальті, яке й сам реалізував), на заміну Скобі прийшов екс-гравець криворізького «Кривбасу» Анатолій Кіцута, для якого сьогодні був дебютний матч у складі севастопольців. Склад «Зірки» з приходом нового-старого наставника Ігоря Жабченка теж зазнав змін. Команду залишили Роман Луценко, Леван Гулордава і Дмитро Гунченко. Натомість поповнили вихованці кіровоградського футболу Дмитро Осадчий, Роман Травкін, Єгор Кєвліч та Дмитро Гололобов (до речі, останньою командою Дмитра була севастопольська команда, в складі якої він відіграв два з половиною сезони), екс-захисник ФК «Хімкі» Ігор Крижанівський та повернулися до «Зірки» камерунський легіонер Франк Онгфіанг і півзахисник Андрій Шибко. Варто зазначити, що в період насиченого календаря тренерському штабу складно шукати оптимальний склад команди, тож нині головне знайти свою гру підопічним Ігоря Жабченка.

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Ігор Жабченко на лаві запасних залишилися Олександр Батальський та Андрій Бурдіян. В Богдан Поляхов і Олександр Скляр взагалі не потрапили до заявки команди на звітний матч. В «основі» ж вперше при Ігорі Валентиновичі вийшли Олександр Крохмалюк, Франк Онгфіанг і Ігор Крижанівський.

На початку матчу футболістам «Зірки» вдавалося тримати м’яч. Але це було не довго. І вже на 15-ій хвилині гості створили перший небезпечний момент біля воріт кіровоградців: старалися більше контролювати м’яч. Але, на жаль, їм це вдавалося не довго, хвилин п'ятнадцять, протягом яких футболісти «Зірки» створили одну небезпечну атаку: удар Бесарта Ібраімі парирував Андрій Товт. У відповідь господарі провели швидку атаку за участі Олександра Кочуру, Андрія Порошина та Андрія Шибка: удар в останнього не вийшов і захисники суперника вибили м’яч з власного штрафного майданчику.

В подальшому гості перехватили ініціативу і провели кілька небезпечних атак, які завершували не влучними ударами Мате Гвініадзе й Євген Бредун. Та все ж свого гості досягли в середині першого тайму. В Андрія Шибка, підштовхнувши дещо ззаду, підібрали м’яч і півзахисник гостей закинув м’яч за спину захисників «Зірки» на македонського легіонера севастопольців Бесарта Ібраімі, який майстерно реалізував вихід один на один з Андрієм Товтом, перекинувши м’яч через нього. В подальшому у першій половині зустрічі гості тримали м’яч, збивши дещо темп гри. Господарі намагалися уникнути поразки. Активно в звітній грі грав камерунський легіонер «Зірки» Франк Онгфіанг, в якого футболістам суперника складно було відібрати м’яч. Так, виблискував своєю індивідуальною майстерністю, один в один він без проблем обігравав опонентів. Особливо гарним був епізод, в якому Франк «фірмово поклав на газон капітана гостей Ігоря Дуляя. Саме Онгфіанг заробив небезпечний штрафний удар біля воріт суперника: стандартне положення виконав Олександр Кочура – Ігор Литовка з труднощами кулаками вибив м’яч зі штрафного майданчику. З рахунком 1:0 на користь ФК «Севастополь» команди пішли на 15-тихвилинний відпочинок.

В перерві зустрічі наставник кіровоградської «Зірки» Ігор Жабченко зробив дві заміни: Дмитро Осадчий та Павло Чорномаз замінили Тараса Дурая і Тараса Пінчука. Другий тайм матчу пройшов за переваги кіровоградців. Гості старалися вберегти здобуту перевагу в рахунку. Деякі з гравців севастопольців дещо підсіли, а зроблені заміни не підсилили гру севастопольської команди. А от «Зірка» видала, мабуть, найкращий тайм в останніх її матчах. Вже на 53-ій хвилині Дмитро Осадчий втратив можливість зрівняти рахунок в матчі, але не скористався чудовою передачею партнера і з 10 метрів у боротьбі із захисника «Севастополя» пробив повз ворота гостей. Через кілька хвилин Ібраімі відповів прицільним ударом – Андрій Товт впевнено зіграв, зафіксувавши м’яч в своїх руках. Олександр Крохмалюк із-за меж штрафного майданчику пробивав небезпечно по воротах «Севастополя» – м’яч пролетів вище перекладини воріт Ігоря Литовки. Суперечливий епізод стався в штрафного майданчику гостей на 72-ій хвилині зустрічі: Олександр Кочура у боротьбі із захисником «Севастополя» впав і арбітр зупинив гру, глядачі гадали, що буде призначено одинадцятиметровий у ворота Ігоря Литовки, але Олександру Головкову мав іншу думку - симуляцію з боку Олександра Кочури. Фінальний штурм господарів міг принести радість вболівальникам, але в компенсовані хвилини зустрічі удар захисника Ігоря Крижановського з 35-ти метрів пробив у дев’ятку воріт ФК «Севастополь» - Ігор Литовка врятував свою команду. «Севастополь» здобув перемогу з рахунком 1:0 і перервав чотириматчеву серію без перемог. Здобувши перемогу, гості піднялися на четверте місце. Але ще не всі матчі 10-го туру відбулися, то ж «Нафтовик-Укрнафта», «Кримтеплиця» чи ФК «Одеса» можуть змістити з даної сходинки севастопольців. Кіровоградці, внаслідок перемоги «Олімпіка» на останніх хвилин (завдяки забитому м’ячу екс-гравця «Зірки» Олега Кошки), опустилися на одну сходинку.

До Кіровограду прибула чимало група підтримки «Севастополя», які палко вболівали за свою команду. Що ж вони можуть бути задоволені: команда здобула перемогу. От лише занепокоєння в них може виникати слабка гра в другому таймі.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер гостей Олександр Дмитрович Рябоконь зазначив, що його команда не погано почала матч, створила кілька небезпечних моментів біля воріт суперника, один з яких реалізували, другий тайм його команда грала по рахунку. Головний тренер кіровоградської команди Ігор Валентинович Жабченко відзначив слабку гру середньої лінії його команди в першому таймі матчу, після перерві вирівняли гру. Також Ігор Валентинович пожалувався на нестачу нападника, який би міг на вістрі результативно зіграти і нині клуб в пошуку такого нападника.

В наступному турі, 16 вересня, севастопольська команда вдома зіграє з МФК «Миколаїв», а кіровоградська «Зірка» завітає в гості до харківського «Геліоса».