0
March 29, 2024 12:17:27
0
Перша ліга. "Говерла-Закарпаття" - "Сталь" 1:0. Коли "мовчать" форварди, "стріляють" оборонці - Face 2 Face Betting

Попередження: Гібалюк 31, Трішовіч 84 - Батюшкін,88

ФК «Говерла-Закарпаття»: Надь (к) – Щедраков, Єлісєєв, Гібалюк, Мелікян – Райчевіч, Нудний, Кучеренко (Свиридов, 53), Трухін (Комарницький, 88), Печенкін (Трішовіч, 76) – Міщенко (Невуче,60)

Запасні: Пеньковець, Малін, Джакобія

Головний тренер: Олександр Свиридов

«Сталь»: Комарицький – Чеботаєв, Кондратюк, Мірошник (Ховбоша, 78), Гавриш (к) - Поступаленко (Одинцов, 46), Палагнюк (Локтіонов 46), Колесніченко, Окана-Стазі, Колінз - Дегтярьов (Батюшкін, 72)

Запасні: Тельнов, Сікорський, Акіменко

Головний тренер: Анатолій Волобуєв

Після прикрої осічки у Добромилі ужгородці поплатилися втратою лідерства у першій лізі, тож у поточній грі зі «Сталлю», яка в цьому році теж переживає непростий період необхідно було будь що здобувати три очки. І таки їх було здобуто, хоч і з мінімальним результатом. Підопічні О. Севідова увесь матч протримали у напрузі уболівальників, граючи за такого рахунку.

Тренер ужгородців дещо змінив виконавців у ігровій схемі. Страж воріт і оборонна ланка незміннні – Надь – Єлісєєв, Щедраков, Мелікян та Гібалюк. В центрі – Райчевіч, Нудний, Кучеренко, по краях діяли: зліва Трухін, а на правому фланзі – Печенкін. Попереду – Міщенко.

Досвідчений Анатолій Волобуєв через нестачу кваліфікованих оборонців змушений цементувати захист гравцем центральної зони Віталієм Гавришем,якому допомагали Чеботаєв, Мірошник та Кондратюк. У лінії півзахисту грали: Поступаленко, Палагнюк, Колесніченко, Окана-Стазі та Колінз. Попереду – Дегтярьов, а у рамці стояв Комарицький.

Початок гри вийшов рівним, навіть гості перші 7-8 хвилин намагалися загострити ситуацію біля володінь Надя, кілька разів при цьому змушували оборонців «Говерли-Закарпаття» порушувати правила на підступах до власного штрафного майданчика.

На 7 хвилині саме зі стандарту Окана-Стазі змусив капітана закарпатців продемонструвати власну майстерність. Потроху господарі перебрали ініціативу на себе і змусили алчевців на повну відпрацьовувати в обороні. Один-за-одним господарі виконали чотири кутових. Саме останній з них приніс результат. Кучеренко подав, другий поверх на лінії воротарського майданчика виграв Щедраков, який вдало підключився до атаки і вколотив м’яч у сітку гостей.

Вже через чотири хвилину прекрасну нагоду подвоїти рахунок втратив Олег Міщенко. Причому в ці хвилини пройшли дві атаки господарів на вістрі яких перебував саме Олег. У першій з них Олег пробив не сильно і м’яч здав легкою здобиччю для Комарицького. А от вже в другій атаці Олег «пробачив» сталеварів, після хорошої комбінації він пробивав практично у пусті ворота, але футбольне щастя відвернулося від нього. На 33-й хвилині відповіли гості – знову зі стандарту. Надь лише з другої спроби приборкав потужний удар Окана-Стазі.

Більше гостроти у першій половині гри уболівальники не побачили.

У другій половині більшість ігрового часу команди провели у центрі поля у позиційній боротьбі. До активу господарів можна віднести небезпечний удар Райчевіча, після якого м’яч у сантиметрах розминувся зі стійкою. Та рейд лівим флангом Дмитра Трухіна, який завершився потужним ударом у ближній кут воріт. Комарицький відбиває «гармату» Дмитра. Гості ж мали кілька можливостей відвоювати очко в Ужгороді у вигляді стандартів, але Надь і компанія втримали бажаний результат, а відповідно й здобули необхідні три бали.