0
March 28, 2024 17:28:42
0
Перша ліга. "Енергетик" - "Зірка" 1:0. Микуш приносить перемогу "енергетикам" - Face 2 Face Betting
September 30 2011

Перша ліга. "Енергетик" - "Зірка" 1:0. Микуш приносить перемогу "енергетикам"

«Енергетик» - «Зірка» 1:0 (0:0).

Гол: Микуш, 69.

«Енергетик»: Карпов, Данищук, Лазорик, Юрченко, Соколенко, Гребинський, Боришкевич (Долотко, 33), Чернов, Януш (Ципердюк, 90+1), Семенина (Микуш, 60), Заїка (Сікорський, 29).

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Скляр, Гололобов, Рудницький, Батальський, Порошин (Осадчий, 58), Шибко, Бурдіян, Бочкур, Давидов (Самойленко, 75).

Попередження: Боришкевич, 11, Януш, 85, Соколенко, 88 - Рудницький, 13, Бочкур, 39, Скляр, 52.

Сьогодні в Бурштині зустрічалися команди, які перебувають в кінці турнірної таблиці і в попередньому турі здобули перемоги: «Енергетик» сенсаційно на останніх хвилинах вирвав перемогу в Білій Церкві в «Арсенала», а «Зірка», незважаючи на два вилучення та пропущений гол з пенальті, вдома розтрощила армянський «Титан» 4-1.

У зв’язку з дискваліфікаціями Крижанівського та Чорномаза тренер гостей Ігор Жабченко був змушений дещо змінити склад своєї команди: в центрі захисту в парі з Дмитром Гололобовим вийшов Андрій Бурдіян; на правому фланзі півзахисту місце зайняв Олександр Батальський, на вістрі атаки Андрій Порошин, на лівому фланзі півзахисту грав з перших хвилин Олег Давидов.

В.о. головного тренера «Енергетика» Микола Вітовський навпаки не став значно перебудовувати розташування гравців своєї команди, випустивши в стартовому складі лише Сергія Заїку замість Михайла Сікорського. Забігаючи наперед, молодий вихованець «Шахтаря» повністю випав з гри і був замінений вже на 29-й хвилині.

Матч розпочався дуже жваво і вже на перших хвилинах команди обмінялися небезпечними моментами. В першій же атаці Андрій Чернов ударом в кут воріт перевіряв на пильність Ситникова, а через хвилину вже Батальський заставив Карпова переводити м’яч на кутовий. Після цього сплеску команди зійшлися в боротьбі за центр поля, а «енергетики» лиш дальніми ударами пробували застати зненацька кіпера гостей. На 14-й хвилині поруч з стійкою вдарив Боришкевич, на 25-й Чернов пробив в руки Ситнику. Лише на 27-ій хвилині гри кіровоградцями була проведена перша змістова комбінація: після кількох точних передач Олександр Скляр з двадцяти метрів пробивав по воротах суперника – голкіпер «Енергетика» Сергій Карпов впевнено зафіксував м’яч у своїх руках.

В кінцівці першого тайму шанс забити «гол в роздягалку» змарнували Ігор Семенина, який пробив вище та Олександр Батальський, після удару якого м’яч зрикошетив від спини Лазорика і мало не залетів в ворота.

В другому таймі команди кілька хвилин повільно розігрували м’яч, а на 52-й хвилині бурштинці отримали право на пробивання штрафного. Виконувати стандарт пішов Юрченко, а після його удару «Зірку» виручила стійка воріт. На 67-ій хвилині вже Дмитро Гололобов головою скинув м’яч на дальню штангу, проте Батальський не зміг замкнути цей простріл.

Наступна атака стала гольовою. На 69-й хвилині «енергетики» пішли вперед великими силами, перший удар Януша заблокували захисники, на добиванні Віктор Данищук пробив в Ситникова, що кулаками відбив м’яч, а третій удар Тараса Микуша вийшов точним і заставив вболівальників «шаленіти». 1-0.

Після пропущеного гола кіровоградці кинулися рятувати ситуацію, але через брак гравців на заміні (воротар і три польових гравці) значно підсилити гру Жабченку не вдалося. Проте на 83-й хвилині Самойленко міг врятувати свою команду, якщо б дотягнувся до м’яча після передачі Батальського. Бурштинці, піймавши кураж, стали діяти на контратаках і якби Сікорський та Долотко були влучнішими, то рахунок міг би ще збільшитись. В підсумку, «Енергетик» впевнено довів матч до перемоги, яка додала віру в свої сили та надію на подальші позитивні результати.

В наступному турі на «Енергетик» чекає важкий виїзд в Миколаїв, а «Зірка» вдома прийматиме алчевську «Сталь».

Післяматчева прес-конференція.

Тренер «Зірки» Ігор Жабченко:

- Сьогодні ми зіграли дуже погано. Нас приїхало 15 гравців сюди. Крім проблем з травмами і дискваліфікаціями не змогли сьогодні зіграти Мазний і Андрухов, які приїхали в Бурштин, вже попали в заявку, але в них не було карточок і арбітр не дозволив їм вийти на поле. Хтось з керівництва має відповісти за таку оказію і бути наказаним. Вдома ми добре зіграли проти «Титана», але деякі гравці не розуміють, що так грати треба не один матч, а кожен раз. З такими командами, як «Енергетик» ми зобов’язані брати очки. Але…не вийшло.

В.о. головного тренера Микола Вітовський:

- Ми налаштовувались тільки на перемогу. Гра в Білій Церкві забрала багато сил і тому не було тієї свіжості. В другому таймі ми трохи додали і забили такий потрібний гол. Дякую гравцям за гру і вболівальникам, які нас підтримували.

- Микуш вийшов на заміну і через кілька хвилин забив. Ви планували…

- Ми намагалися підсилювати гру замінами. Сьогодні дуже слабо зіграв Заїка, Боришкевич, слабше Орест Януш, але ми на них надіємося, віримо, що в наступних поєдинках вони додадуть і будуть радувати вболівальників своєю грою.

- Який стан форвардів Столярчука і Гордієнка?

- Столярчук тренується. Ви самі знаєте, що в заявку всі не можуть попасти, тільки 18 чоловік. Гордієнко готувався до матчу, але розсік чоло на тренуванні і ми його поберегли.

- Наступний матч в Миколаєві. На який результат Ви надієтесь?

- Не можу нічого сказати. Все покаже гра. Це наш прямий конкурент. Нам нема куди відступати, ми будемо старатися взяти очки.