0
March 19, 2024 11:44:00
0
Перша ліга. "Зірка" - "Нафтовик-Укрнафта" 1:1. Гості перервали програшну серію, "Зірка" знову не перемогла - Face 2 Face Betting
October 15 2011

«Зірка» - «Нафтовик-Укрнафта» 1:1 (0:0) (Батальський, 69 - Кравченко, 61)

«Зірка»: Ситников, Пінчук, Бурдіян, Крижанівський, Бочкур, Скляр, Рудницький (Онгфіанг, 44; Осадчий, 65), Батальський, Андрухов (Мазний, 55), Шибко (Порошин, 79), Чорномаз.

«Нафтовик-Укрнафта»: Рильський, Карпенко, Козоріз (Бояринцев, 87), Башлай, Євстафієв, Кравченко, Зайчук, Вітер (Стадник, 76), Грицук (Саванчук, 72), Карноза (Прокурор, 89),Маринчук.

Попередження: Шибко, 43; Крижанівський, 68; Порошин, 85; 90 – Карпенко, 70; Єстафієв, 75.

Вилучення: Порошин, 90.

Сьогодні на стадіоні «Зірка» однойменна команда приймала охтирську команду «Нафтовик-Укрнафта». Добігає до завершення перше коло чемпіонату. Останній матч кола в Кіровограді проводила «Зірка» (в цьому році ще в другому колі один домашній матч проведе кіровоградська команда – 12 листопада проти вінницької «Ниви»). У порівнянні з попереднім матчем з донеччанами у складі кіровоградців сталася лише одна зміна: Дмитро Гололобов залишив на лаві запасних, а замість нього на футбольне поле з перших хвилин з’явився Андрій Бурдіян. Тож пару центральних захисників господарів Ігор Крижанівський – Андрій Бурдіян. У складі гостей у порівнянні з попереднім програним матчем з «Арсеналом» їх наставник Сергій Мізін зробив три зміни. Так, залишилися в запасі Олександр Саванчук і Леонід Бояринцев. Віталій Розгон пропускав звітний матч у зв’язку із-за перебору жовтих карток. Їх в «старті» замінили Денис Маринчук, Антон Кравченко та Дмитро Башлай.

Матч розпочався в неквапливому темпі. На футбольному полі було більше боротьби, особливо в центрі поля. Команди грішили не точними передачами. Так пройшов весь перший тайм зустрічі. Перший напівмомент мали гості: Артур Карноза із-за меж штрафної площадки пробив у нижній кут воріт «Зірки»: Антон Ситников перевів м’яч на кутовий. Лише в середині тайму команди «побалували» глядачів, яких в дощову погоду не багато зібралося на стадіоні, небезпечними моментами. Активно до атак підключався захисник Роман Бочкур, за участі якого стався найбільш небезпечний момент першого тайму: Роман поборовся і Олександр Скляр заволодів м’ячем і віддав на Олександра Батальського, який згаяв момент для удару і був змушений у боротьбі подавати на дальню штангу воріт гостей. Подача в Олександра вийшла чудовою: Павлу Чорномазу залишалося головою з семи метрів влучити у пусті ворота – на жаль, з цим завданням не справився. Через кілька хвилин суперник відповів небезпечною атакою, яку завершував Дмитро Башлай – м’яч пролетів біля дев’ятки воріт Антона Ситникова. На 26-ій хвилині матчу Іван Рудницький виходив тет-а-тет з голкіпером суперника, але півзахиснику «Зірки» не вистачило швидкості і його догнав Владислав Зайчук – Рудницький мав виправитися, точно віддавши точний пас на вільного Павла Чорномаза, але Іван віддав досить сильну передачу – м’яч залишив поле. Ще один епізод стався в таймі: Дмитро Вітер з положення поза грою забив м’яч. Павло Чорномаз і Роман Бочкур після відскоку м’яча на лінію штрафного майданчику, не порозумілися і завадили один одному пробити по воротах суперника. В іншому епізоді Іван Рудницький виконував штрафний удар – не поганий удар – м’яч пролетів біля дев’ятки воріт Рильського. Прикро, але в діях господарів спостерігалися помилки в елементарних ситуаціях; втрата м’яча і потім його потрібно відбирати, а це затрата лишніх сил. Інколи втрата м’яча ставала початком контратак суперника, які футболісти кіровоградської команди мали відразу зупиняти. В деяких ситуаціях порушуючи правила. В одному з подібних епізодів отримав попередження Андрій Шибко.

Наприкінці тайму наставник господарів Ігор Жабченко замінив Івана Рудницького, який досить часто грішив не точними передачами. Забігаючи наперед, зазначимо, що вихід на футбольне поле Франка Онгфіанга користі не приніс: камерунець багато загравався, втрачав м’яч, йому було складно грати на вологому футбольному полі. Перша половина зустрічі завершилася без забитих м’ячів.

Другий тайм матчу активніше почали господарі. Вдалося заробити кілька стандартів. Найбільш небезпечний був на 48-ій хвилині, коли Ігор Крижанівський зі штрафного потужно пробив – голкіпер гостей перевів м’яч на кутовий. Охтирська команда в подальшому більше контролювала м’яч. І на 61-ій хвилині їй вдалося забити: в сумбурній боротьбі найспритнішим був Антон Кравченко, який точно пробив у пусті ворота кіровоградців. «Зірка» великими силами пішла вперед. Олександр Скляр у дощову погоду пробивав із-за меж штрафного майданчику – голкіпер в першого разу не зміг зафіксувати м’яч, але. на жаль, з футболістів «Зірки» ніхто не встиг на добивання і Рильський з другої спроби зафіксував м’яч в руках. В середині другого тайму «Зірці» вдалося встановити рівновагу в рахунку: в центрі штрафного майданчика гостей зав’язалася боротьба, м’яч потрапив до Олександра Батальського, котрий влучно пробив у дев’ятку Рильського. В останні хвилини матчу запам’яталися небезпечні удари Антона Кравченка – Антон Ситников грав надійно в складних погодних умовах. Напівмоменти не реалізували Андрій Бурдіян та Денис Мазний: Андрій пробив не сильно головою у руки Рильському, а Денис не влучно замкнув подачу Павла Чорномаза. Саме Чорномаз мав змогу наприкінці матчу принести перемогу «Зірці», але з гострого кута пробив паралельно воротам суперника. Також зазначимо, що активно увійшов в гру Дмитро Осадчий. Він заробив кілька штрафних, на ньому «заробив» попередження Сергій Карпенко. А от в Андрія Порошина цей день був не вдалий: два попередження і червона картка за малий проміжок часу його перебування на футбольному полі. Хоча друга жовта картка була показана в суперечливому епізоді. В підсумку матч завершився внічию 1:1. Охтирці перевали свою програшну серію з чотирьох поразок, а кіровоградська «Зірка» знову не зуміла перемогти.

Варто зазначити, що в звітному матчі в гру не увійшли кілька футболістів. Так, чималий брак передач Івана Рудницького, і не дивним рання заміна. Але вийшов Франк Онгфіанг, й на мокрому полі в його нічого не виходили. Вихід Дениса Мазного теж не приніс дивідендів, не підсилив гру на фланзі, не встигав на ритмом гри. Андрій Порошин вийшов на заміну і примудрився за розмови отримати перше попередження, а потім в суперечливій ситуації побачив перед собою другу жовту і як наслідок червону картку. Ось так очікуване підсилення з лави запасних не відбулося. Лише один гравець, який вийшов на заміну, це Дмитро Осадчий, був активним і старався зачепитися за м’яч.

На далі на підопічних Ігоря Жабченка чекає три виїзних матчі (з «Арсеналом», «Говерлою-Закарпаття» та МФК «Миколаїв»). На післяматчевій прес-конференції наставник господарів Ігор Валентинович з приводу не простого календаря зазначив, що будемо чіплятися за очки. Також наставник кіровоградців висловив наступне: «В першому таймі виходи в контратаку, ми не можемо нормально розпорядитися м’ячем. Ми не можемо, щоб вийшло в нас 11 футболістів і відпрацювали на повну. Охтирська команда має добротний підбір гравців. А ми поки на шляху до того, щоб бути такою боєздатною командою. Перспективи є. Маємо хороших молодих футболістів. Саме головне, що в другому матчі поспіль проявляємо характер». Головний тренер «Нафтовика-Укрнафта» Сергій Мізін залишився задоволеним результатом матчу, адже після чотирьох поразок, на його думку, нічия є позитивним результатом; його команда в перші 15 хвилин не пропустила, як це було в чотирьох попередніх матчах.