0
March 19, 2024 14:31:34
0
Перша ліга. "Буковина" - "Кримтеплиця" 0:1. Якби не дощ, якби не сніг... - Face 2 Face Betting
October 15 2011

Перша ліга. "Буковина" - "Кримтеплиця" 0:1. Якби не дощ, якби не сніг...

«Буковина» Чернівці – «Кримтеплиця» Молодіжне - 0:1 (0:1)

15 жовтня. СОУ «Буковина».

Арбітр – К. Труханов (Харків). Асистенти арбітра – І. Гарлач (Ужгород), В. Топіха (Київ). Четвертий арбітр – М. Маланчук (Чернівці).

«Буковина»: О. Мусієнко, В. Мельник (к/к), О. Керчу (В. Блажко, 87), С. Басов, О. Вечтомов, Р. Дорош, Т. Яворський (А. Даньків, 76), І. Мельник (І. Циколія, 62), Р. Гунчак, С. Маковійчук, О. Семенюк (Є. Ушаков, 62). Гол. тренер – Вадим Заяць.

«Кримтеплиця»: Р. Мисак, Т. Михайлюк, А. Новотрясов, І. Луценко, В. Візавер, В. Симончук (Я. Сворак, 83), В. Саранчуков (к/к) (А. Абляметов, 78), І. Малиш, В. Бідловський (В. Микуляк, 90+5), Б. Єсип (Є. Фальковський, 89), Р. Свинцицький. Гол. тренер – М. Федорко.

Гол: Симончук (39) - 0:1.

Попередження: Малиш («Кримтеплиця», 33), Візавер («Кримтеплиця», 56), Фальковський («Кримтеплиця», 89).

Здавалося б, вихідний день, обідній час, гра з одним із лідерів чемпіонату, перебування команди у верхній частині турнірної таблиці й без того найвища відвідуваність у першій лізі – всі ці чинники мали б забезпечити чернівецькій «Буковині» повний стадіон глядачів у матчі проти «Кримтеплиці». І, звичайно, це мало б допомогти чернівчанам здобути перемогу після поразки та нічиєї. Мало б... Та не допомогло.

Свої корективи внесла погода. Безпосередньо перед матчем розпочався рясний дощ, який пізніше перейшов у мокрий сніг, а потім повернувся до першопочаткового дощового стану. Надзвичайно важке, мокре поле не дало можливості гравцям обидвох команд продемонструвати всі свої можливості та техніку і гра, нажаль, вийшла зовсім не такою, як сподівалися в Чернівцях. Глядачі, яких, відповідно погодним умовам, зібралося небагато, побачили багато зрізок, помилок, невідбувшихся ударів, марних забігів та браку. Натомість гольових моментів було обмаль і про більшу частину матчу навряд чи можна згадати щось чітке.

Взагалі, матчі «Буковини» й «Кримтеплиці» невдало поки що складаються для чернівчан. Зіграли вони між собою всього-навсього дві гри, і в обидвох перемогу святкували кримчани, продемонструвавши більш зібраний та організований футбол. Нажаль для господарів, фактично у такому ж курсі розпочався й підзвітний матч. «Кримтеплиця» виглядала більш мотивованою і менше помилялася, проте перший момент було створено саме у їхніх воріт. Після навісу в штрафний майданчик гостей Малиш ледь не переправив м’яча головою у власні ворота: на щастя кримачан, кутовий. Після нього і відбувся перший удар по воротах у матчі – це Ігор Мельник пальнув вище воріт.

Відповіді гостей прийшлося чекати біля шести хвилин, коли Свинцицький небезпечно скидав головою «шкіряного» у воротарський майданчик, і тільки реакція Мусієнка допомогла буковинцям уникнути неприємностей.

Поле не встигло «перетравити» небесні потоки й обидві команди ковзали по газону, не встигаючи обробити м’яча. Чомусь здалося, що забитий по такій грі та за таких умов гол,скоріше за все, стане єдиним у цьому матчі, оскільки намагання відігратися несуть на собі прискорення самої гри, а це навряд чи сприятиме якості та чіткості. В середині першого тайму можна відмітити хіба що намагання Вадима Мельника нанести удар головою на 24 хвилині, а через чотири хвилини з-за меж штрафного майданчика пробив Яворський – вище...

Це, напевно, всколихнуло гостей, адже під час їхньої контратаки зрізається Басов, а Свинцицький, відібравший в нього м’яча, пройшов уперед і відпасував на Бідловського. Удар – і Мусієнко витягає «круглого» з-під перекладини! На 32 хвилині той же Свинцицький проходить лівим флангом атаки, наносить удар по воротах, але допоміг чернівчанам рикошет і м’яч опинився в руках у Мусієнка.

Через три хвилини Ігору Мельнику не вистачає швидкості вийти один на один із Мисаком, а невдовзі Яворський зі штрафного попадає в перекладину воріт «Кримтеплиці»! «Буковина» атакує, але... пропускає гол. Знову обрізаються захисники «Буковини», Єсип пробивається до штрафного майданчика й віддає на Симончука. Той, один-однісінький перед Мусієнком і просто розстрілює кіпера господарів! 0:1!

Неймовірно, але щось подібне відбулося через кілька хвилин біля воріт кримчан! Швидка атака «Буко» на 42 хвилині, Гунчак дає паса врозріз на Ігора Мельника, той знаходиться ледь не на лінії воріт гостей, але таки примудряється послати м’яча вище воріт! А це був 200%-ий момент!

З початком другого тайму всі очікували від господарів захвату ініціативи, та знову не вийшло. Кримчани впевнено вели гру й не давали приводів для створення небезпечних моментів у власних воріт. Більше того, на 59 хвилині Новотрясов після кутового ледь не подвоїв рахунок ударом головою, але м’яч пройшов мимо. Через хвилину невтомний Свинцицький вийшов на ударну позицію та перевірив Мусієнка на реакцію – той на місці!

На 64 хвилині Гунчак опиняється у штрафному майданчику гостей, проте «шкіряного» знімають у нього майже з ноги, на 68 – навіс Ушакова бере Мисак, а удар Дороша на 72 хвилині блокують захисники. Майже відразу блокується й удар Яворського, а трохи пізніше намагання Вадима Мельника скинути м’яча нападникам також ні до чого не призводять.

Так і йшов матч: ніби то «Буковина» йде вперед, гравці борються за кожен м’яч, але напад був фактично відсутній і його функції на себе брали гравці інших ланок. Гості ж грамотно оборонялися і впевнено відстоювали гостьову перемогу.

Гунчак, Басов, Вадим Мельник Дорош грали практично за двох, та це явно був не день «Буко». Навіть майже 100%-ий шанс, що випав господарям на 87 хвилині, був змарнований: атака «Буковини» була продовжена Басовим, який буквально видряпав м’яча в опонентів та з гострого кута наніс удар по воротах Мисака. Кіпер «Кримтеплиці» «шкіряного» відбив, але на Дороша, а той... Просто чудом не попав у сітку воріт, хоча знаходився прямо перед воротами суперника.

Нічого не дали й п’ять доданих хвилин, і «Кримтеплиця» вже втретє поспіль бере в матчах проти «Буковини» три очки. А це для буковинців два програних матчі вдома! Чи то якийсь злий рок, чи то сказалася відсутність тренера, чи то поле завадило... хоча воно було однаковим для обидвох команд... Три матчі без перемог після вражаючої переможної серії – явно не найкращий перебіг подій для чернівецької команди. Тим більше, якщо враховувати, що грала «Буковина» в цих матчах проти суперників із групи лідерів.

Вадиме, команда дуже чекає твоєї появи на тренерському містку! Тебе так не вистачає...!