0
Микола Іщенко: "Нам мало колись все ж пощастити" - Face 2 Face Betting
October 15 2011

Микола Іщенко: "Нам мало колись все ж пощастити"

По завершенні виїзного матчу із ПФК «Олександрія», в якому маріупольський «Іллічівець» вирвав перемогу на останніх хвилинах, захисник маріупольського «Іллічівця» Микола Іщенко поділився своїми враженнями від цього досить важливого матчу з турнірної точки зору.

Вийшов бойовий матч. Обидві команди бажали виграти. В першому таймі було багато боротьби. В Олександрії та у нас було по пару можливостей забити. А після перерви грали у футбол, який подобається вболівальникам – багато небезпечних моментів. Почали матч ми не погано, чудово контролювали м’яч, а потім з середини тайму, мабуть, трохи втомилися і «Олександрія» переломила хід поєдинку.

В цьому матчі Вас чимось здивувала олександрійська команда?

Ми знали, що команда «Олександрія» добре фізично готова, є високі гравці, в єдиноборствах виграють боротьбу. Ми готувалися до силової боротьби.

На Вашу думку, що вдалося Вашій команді в звітному матчі, а що – ні?

У нас багато чого вийшло, адже ми виграли. Та все ж ми пропустили пару швидких атак олександрійців. Якщо виграли, то більше в нас вийшло, ніж не вийшло.

В першому таймі матчі у штрафній площадці Вашої команди впав нападник «Олександрії» Тарас Кабанов. Чи мав право в тому епізоді арбітр призначати пенальті?

Не знаю. Потрібно дивитися відео повтор. Так мені сказати складно.

Кінець матчу приніс перемогу Вашій команді. Посміхнулася Футбольна Фортуна?

Нам мало колись все ж пощастити, тому що ми 3-4 матчі граємо: там пенальті не забили, там захисник із пустих воріт м’яч вибив. Вже, нарешті нам пощастило. Забили на 93-ій хвилині.

До цього господарі мали вихід трьох гравців на одного захисника Вашої команди. Теж пощастило?

Так, був досить небезпечний епізод.

Відбулася тренерська відставка Валерія Яремченка. Тренують команду його помічники. Можливо команду очолить новий тренер. Це змушує грати футболістів на максимумі можливостей, щоб краще себе показати?

Всі розуміють, що складне положення команди. Вона внизу турнірної таблиці. Тренер тренером, гра за футболістами. Всі розуміють, що треба виходити і грати.

Футбол у виконанні команд української еліти для маленького міста Олександрія – свято. Згодні?

Так. Грати в Прем’єр-Лізі України, такий стадіон, інфраструктура – є щастям для жителів цього міста.