0
April 23, 2024 12:30:18
0
Друга ліга. “Динамо” - “Енергія” 0:1. Нарешті цей футбол закінчився - Face 2 Face Betting
November 6 2011

Друга ліга. “Динамо” - “Енергія” 0:1. Нарешті цей футбол закінчився

“Динамо” (Хмельницький) - “Енергія” (Нова Каховка) 0:1

Гол: Дитятьєв 3.

“Динамо”: Рябой, Осокін (Горобець 79), Шляховий, Беринда, Пєвнєв, Мельник, Смірнов, Антонов, Солонинко, Бортнік, Булкін.

“Енергія”: Холоша, Смірнов, Дитятьєв, Швей, Батраченко, Гурін, Кучеревський (Кирик 90+3), Філіппов (Риженко 63), Ленський, Комягін (Іванов 19, Черняєв 86), Білоусов (Михайлов 90+2).

Попередження: Мельник 44 – Гурін 13.

В останній грі 2011 року хмельницьке “Динамо” на своєму полі приймало одного із лідерів друголігової групи “А” - “Енергію” із Нової Каховки. Навряд хтось із подільських вболівальників надіявся на позитивний підсумок матчу, особливо після того як уже на третій хвилині Олексій Дитятьєв результативно замкнув подачу з кутового.

Гості продовжували володіти ініціативою і після забитого голу, але нічого небезпечного створити їм не вдалося. До честі захисників “Динамо” вони вдало стримували натиск суперника, а пробивати дозволяли лише здалеку. І лише на 19-ій хвилині пройшов один із навісів новокаховців, але удар боковими ножицями парирував Андрій Рябой. Після цього хмельничани прокинулися і зуміли вирівняти гру, а тому до завершення першого тайму команди в основному боролися у центрі поля.

Другу сорокоп’ятихвилинку активніше розпочали господарі поля і могли двічі забити: спочатку Ярослав Солонинко пробив у лічених сантиметрах із правою стійкою, а згодом Богдан Бортнік скинув під удар Смірнову м’яча і Денис потужно та влучно пробив з лінії штрафного майданчика. На жаль, свою команду виручив голкіпер “Енергії”.

Гості також не відсиджувалися у захисті і намагалися подвоїти свою перевагу. Небезпечними були удари Білоусова та Гуріна, але у цих епізодах надійно грав голкіпер “Динамо”. Під завісу поєдинку “динамівці” “закрили” гостей на їхній половині поля, проте фінальний штурм подолян голом не увінчався і суддя зафіксував перемогу новокаховчан із рахунком 1:0.