0
Чемпионат Европы (U-17). Сборная Украины заняла последнее место в группе - Face 2 Face Betting
May 7 2007

Чемпионат Европы (U-17). Сборная Украины заняла последнее место в группе

Національна збірна України (U-17) завершила свої виступи на континентальній першості, що проходить у Бельгії. Підопічні Юрія Калитвинцева не змогли виконати навіть програму-мінімум – потрапити до п’ятірки кращих, а також вибороти путівку на чемпіонат світу-2007. Завоювавши лише одне очко в трьох матчах, вони посіли останнє місце в групі.

Невдалий початок
В останньому поєдинку проти французів підопічних Калитвинцева влаштовувала лише перемога. Проте вже на 10-й хвилині українці пропустили гол – Ян М’Віла відзначився ударом головою після подачі зі штрафного. У першому таймі «синьо-жовті», попри намагання відігратися, не створили жодного по-справжньому гольового моменту.

Прокинулися…
А вже на початку другої половини завдання нашої команди максимально ускладнилося по тому, як Тібо Буржуа з близької відстані подвоїв рахунок. І тільки після цього українці нарешті почали проводити гострі атаки. На 50-й хвилині Максим Білий скоротив відставання. Надалі гра проходила на зустрічних курсах, і наприкінці зустрічі Дмитро Коркішко скористався навісною передачею Артура Карнози.

…і недотисли
Часу, аби забити такий потрібний третій гол, «синьо-жовтим» не вистачило, хоча в одному з епізодів лише майстерність кіпера врятувала французів від поразки після удару Карнози. Відтак – 2:2, і наші хлопці достроково змушені пакувати валізи. В іншому матчі групи А Іспанія та Німеччина розійшлися миром – 0:0. Отже, до півфіналу потрапили іспанці та французи. Поєдинки групи В починаються о 18.30 за київським часом.