0
Отбор ЕВРО-2009 (U-21). Украина-Армения. Отчет о матче - Face 2 Face Betting
June 7 2007

Отбор ЕВРО-2009 (U-21). Украина-Армения. Отчет о матче

Молодіжна збірна України провела свій другий відбірний поєдинок до Євро-2009, здобувши впевнену перемогу над командою Вірменії. Відзначившись до перерви лише одного разу (Костянтин Кравченко), у другій половині зустрічі підопічні Олексія Михайличенка ще тричі засмутили гостей завдяки влучним ударам Дениса Олійника, Олександра Гладкого та Володимира Прийомова.

Стартові хвилини
Господарі мали б відкривати рахунок уже на першій хвилині поєдинку, але удар Олександра Гладкого заблокували захисники гостей. Наш форвард відновився після пошкодження й знову вийшов у стартовому складі «молодіжки» на вістрі атаки. Проте уникнути швидкого голу вірменам все ж не вдалося.

«Постріл» Кравченка
На 12-й хвилині українці здобули право на кутовий з лівого флангу. Після подачі Костянтина Ярошенка боротьбу за м’яч виграли захисники збірної Вірменії, вибивши м’яч за межі штрафного майданчика. Однак першим біля снаряду опинився Костянтин Кравченко, який, поклавши корпус, з лету, лівою ногою поцілив у верхній кут воріт.

Заміна вірмен
Хлопці Самвела Петросяна намагалися відновити рівновагу якнайшвидше, однак пройти захисні редути нашої команди їм виявилося не під силу. Відчув це й сам наставник, уже на 20-й хвилині відреагувавши на хід подій першою заміною – замість захисника на поле «Металіста» вийшов іще один нападник. Завдяки цьому вірмени активніше заграли в атаці, натомість в їхній обороні стали утворюватися істотні прогалини, куди все частіше почали проникати Гладкий та компанія.

Втрачені можливості
Після невеличкої паузи «синьо-жовті» знову стали до облоги володінь Григора Меліксетяна. Близькими до успіху були Кравченко та Руслан Фомін, однак на удар першого вдало зреагував голкіпер, а другому трішки забракло влучності, аби замкнути ще одну подачу Ярошенка з кутового. Майже кожну свою атаку господарі намагалися завершувати ударами, проте всі вони проходили повз ворота.

Момент Мандзюка
На 36-й хвилині зобов’язаний був забивати Віталій Мандзюк. Ярошенко виконав черговий навіс з кута поля на дальню штангу, де Гладкий виграв повітряну боротьбу й зробив передачу вздовж лінії воріт на капітана нашої команди. Захисникові київського «Динамо» потрібно було тільки влучити у порожні ворота метрів п’яти, однак Віталій схибив.

Відповідь гостей
Після цього ледь не спрацювало відоме футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Вірмени організували швидку контратаку правим флангом, результатом якої стала передача в район 11-метрової позначки, де на самоті залишився Георг Мхітарян. Проте форвард вирішив не обробляти м’яч, а одразу ж пробити по воротах Рибки – м’яч пішов значно вище. Не зазнав змін рахунок на табло і за останні хвилини першого тайму.

Гольовий кутовий
Після поновлення гри збірна України заграла ще потужніше. Господарі подали три поспіль кутові, котрі, щоправда, дивідендів нашій команді не принесли. А от четвертий «корнер» став гольовим – це Денис Олійник відгукнувся на подачу Кравченка й вніс м’яча в сітку воріт.

Майстерність Гладкого
Іще за вісім хвилин нападник столичного «Динамо» виступив уже в ролі асистента. Дійшовши до штрафного майданчика гостей, він м’якою передачею у розріз між трьома захисниками вивів на побачення з голкіпером Гладкого. Олександр, миттєво оцінивши ситуацію та побачивши що воротар вже вийшов на перехват, майстерно підсік м’яча понад голкіпером – 3:0.

І знову вірмени
Крапку ж у матчі поставив Володимир Прийомов, котрий з’явився на полі вже під час другого тайму, єдиним дотиком трансформувавши в гол ще один пас Ярошенка. Таким чином збірна України набрала свої перші очки у другій відбірній групі. Стільки ж балів мають в активі команди Вірменії й Туреччини, але турки провели на гру менше. Наступну зустріч підопічні Олексія Михайличенка проведуть на виїзді 12 вересня. Суперниками нашої «молодіжки» будуть ті ж таки вірмени.