Политики из Украины и Польши встретились на зелёном газоне, что бы погонять мяч - Face 2 Face Betting
September 9 2007

Политики из Украины и Польши встретились на зелёном газоне, что бы погонять мяч

8-го вересня на столичному стадіоні „Динамо” імені Валерія Лобановського відбувся цікавий товариський поєдинок між збірними командами депутатів Верховної Ради України та Сейму республіки Польща.

Матч був приурочений знаменній події – перемозі спільної польсько-української заявки в тендері на право прийняти чемпіонат Європи 2012 року.

Незважаючи на прохолодну й дощову погоду, поєдинок викликав неабияку зацікавленість серед глядачів.

У складі української команди були представлені кандидати майже від всіх партій, що входять до українського парламенту. Поруч грали Василь Богачук із СПУ, Юрій Колоцей із Партії Регіонів (до речі, саме Юрію Олександровичу колеги довірили капітанську пов’язку), Володимир Марущенко із Нашої України, Сергій Поліщук із БЮТу.

До складу польського депутатського колективу влилися представники шести парламентських партій.

Поєдинок розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про чудову людину – народного депутата від Партії Регіонів Віктора Прокопенка. Саме Віктор Євгенович був тренером української збірної, але вивести свою команду на цю гру йому не судилося...

Перед початком матчу представники обох команд вручили подарунки дітям.

Першого удару по м’ячу завдав Голова Верховної Ради України Олександр Мороз.

Обслуговував матч екс-арбітр ФІФА Ігор Ярменчук.

Зі стартових хвилин зустрічі ініціативу захопили гості. І вже у першій половині зустрічі вони зуміли забити три м’ячі у ворота українських парламентарів. Зрілою й достоту кваліфікованою грою вразив Роман Косецький, представник Громадянської платформи у Сейму, який діяв у лінії нападу. Також вдалими діями вирізнявся польський воротар Ян Беднарек. Саме цей кремезний депутат від партії Самооборона ставав на заваді практично кожній атакуючій нагоді українців. До речі, саме Беднарека організатори поєдинку визнали найкращим гравцем матчу.

Українські депутати діяли самовіддано, часом долаючи біль, як один із організаторів матчу - президент Професіональної футбольної ліги Равіль Сафіуллін, який грав з ушкодженням. Проте здолати захисні редути польської команди їм так і не судилося.

У другому таймі картина гри на полі динамівського стадіону не змінилася. Поляки продовжували забивати, хоча територіальною ініціативою володіли депутати Верховної Ради.

Під завісу поєдинку поляки забили ще три м’ячі, довівши результат до 6:0. Однак за дві хвилини до закінчення зустрічі українцям вдалося сквитати один м’яч. Гол на рахунку Нуруліслама Аркаллаєва.

У підсумку – 6:1 на користь гостей.

Проте в українських депутатів є шанс реваншуватися. Заплановано повторний матч, який відбудеться в Польщі.

Сподіватимемося, що в гостях нашій команді поталанить більше, ніж в рідних стінах.