0
April 26, 2024 20:57:58
0
Квалификация Евро-2008 (U-17). Ирландия-Украина. Статистика матча - Face 2 Face Betting
September 17 2007

Квалификация Евро-2008 (U-17). Ирландия-Украина. Статистика матча

З поразки почала свій виступ у першому кваліфікаційному раунді Євро-2008 (U-17) юнацька збірна України, складена з гравців 1991 року народження. У стартовому матчі турніру, що проходить у Ірландії, підопічні Анатолія Бузника поступилися господарям − 1:3.

Україна − Ірландія − 1:3

Україна: Ситников, Прилєпов, Кривцов, Воробей, Загинайлов, Чайковський, Причиненко (Сокол, 62), Підченко (Загинайлов, 41), Задоя (Скляр, 70), Картушов, Турчанов.

Голи: 1:0 Картушов (28), 1:1 Харіген (34), 1:2 Шеппард (72), 1:3 Ганнінг (74).

Донецька комбінація

Незважаючи на територіальну перевагу «зелених», які розпочали гру дуже активно, рахунок відкрили наші хлопці. На 28-й хвилині півзахисник донецького «Шахтаря» Станіслав Причиненко, ефектно позбавившись опіки суперників, віддав пас на свого вільного одноклубника Єгора Картушова, і той влучним ударом низом змусив капітулювати ірландського голкіпера − 1:0.

Швидка відповідь

Втім цей гол не вплинув на бойовий настрій господарів, які відігралися вже за шість хвилин. Це Конор Харіген, отримавши м’яч у штрафному майданчику українців, потужним «пострілом» не залишив ніяких шансів Антону Ситникову.

Вдача ірландців

Друга половина поєдинку пройшла при обоюдогострих атаках. Шанси відзначитися мали як одна, так і інша збірна, проте Фортуна цього вечора все ж таки посміхнулася підопічним Шона Маккефрі. На останній десятихвилинці Ірландія завдала два разючих уколи. Спочатку Карл Шеппард після помилки наших оборонців спокійно реалізував вихід віч-на-віч з українським воротарем, а потім Гевін Ганнінг вдало зіграв на «другому поверсі».

Останній рядок

У підсумку − 3:1 на користь господарів. Після першого туру Україна посідає останній рядок у турнірній таблиці 5-ї відбірної групи. Адже інші наші суперники − Данія та Словенія − в матчі, що проходив раніше, розійшлися миром − 1:1. Наступний поєдинок команда Бузника проведе в неділю, 16 вересня, проти словенців.