0
Юниорская сборная Украины успешно преодолела квалификационный турнир ЕВРО-2008 - Face 2 Face Betting
October 29 2007

Юниорская сборная Украины успешно преодолела квалификационный турнир ЕВРО-2008

Юніорська збірна України гарантувала собі місце в еліт-раунді Євро-2008 (U-19) завдяки перемозі в Молдові над командою господарів − 2:1. Після двох турів кваліфікації підопічні Олександра Лисенка набрали 6 очок, і навіть поразка в останньому матчі першого етапу відбору не позбавить їх лідируючої позиції в 11-й групі.

Дві заміни в «старті»

У порівнянні з першим поєдинком, у якому «синьо-жовті» переграли Азербайджан (3:0), в стартовому складі нашої команди відбулися дві заміни. Замість захисника Тараса Пінчука, до гри якого тренерський штаб мав певні претензії, вийшов Андрій Сагайдак, а опорного хавбека Кирила Петрова, який отримав невеличке пошкодження, замінив Євген Шахов. Дніпропетровець, за словами Лисенка, чудово впорався зі своїм завданням, налагодивши контроль м’яча в центрі поля.

За сценарієм «синьо-жовтих»

Українці добре вивчили манеру гри свого суперника, який з перших хвилин вдався до активних дій. Дисципліновано втілюючи в життя тренерські задуми, гості вміло перекривали можливі напрямки розвитку атак молдован. Поступово картина на полі змінилася. Наші хлопці ще до перерви перехопили ініціативу, і вже в другому таймі в карному майданчику господарів один за одним стали виникати гострі моменти, два з яких урешті-решт втілилися в голи.

Донецький початок

На 52-й хвилині вдача посміхнулася захиснику «Шахтаря» Максиму Ковальову, влучний постріл якого з 25 метрів став прикрасою дотепно розіграного стандарту. Подвоїв рахунок капітан української збірної Роман Зозуля. Скориставшись гарним пасом Шахова, форвард київського «Динамо» пробив молдовського голкіпера з гострого кута. Кінцівка матчу видалася досить нервовою, але опонентів вистачило тільки на гол престижу Олега Андроніка.

«Гратимемо на перемогу»

В іншому двобої 11-ї групи Азербайджан переміг Шотландію − 2:0 і тепер позмагається з Молдовою за другу сходинку в таблиці. Перша ж залишиться за Україною. «Звісно, 31 жовтня, у грі з шотландцями ми надамо змогу проявити себе тим виконавцям, які не були задіяні в перших двох турах. Втім, це не означає, що команда не боротиметься за результат. Нам потрібна перемога задля покращення власного рейтингу, який дозволить отримати більш зручних суперників на наступній стадії», − зазначив Олександр Лисенко. Нагадаємо, що жеребкування еліт-раунду, матчі якого пройдуть навесні, відбудеться 28 листопада в Каннах.

Україна (U-19) − Молдова (U-19) − 2:1

Голи: 1:0 Ковальов (52), 2:0 Зозуля (64), 2:1 Андронік (83)

Україна: Кичак − Сагайдак, Кончин, Ковальов, Мікіцей − Сворак (Коркішко, 62), Шахов, Мартинюк, Політило − Зозуля (Карноза, 78), Кравець (Пінчук, 72).