0
Контрольный матч. "Карпаты" громят "Хорсенс" - Face 2 Face Betting
February 25 2008

Контрольный матч. "Карпаты" громят "Хорсенс"

В іспанській Марбельї відбувся останній товариський матч "зелено-білих" напередодні другої частини чемпіонату України. Суперником "Карпат" був клуб "Хорсенс" (повна назва - Alliance Club Horsens) з однойменного 50-тисячного міста у Данії.
Після 18 турів нинішнього чемпіонату Данії SAS Ligaen (аналог української вищої ліги) "Хорсенс" у турнірній таблиці посідає третє місце.

Стартовий склад "Карпат":
Налєпа, Федорів, Іщенко, Сіссе, Пшеничних, Худоб"як, Кополовець, Женюх, Кобін, Фещук, Зеньов.
Голи: Фещук - 2, Зеньов - 3.
У складі "Карпат" вийшли два потенційні новачки - центральний захисник з Гвінеї Сіссе та естонський нападник Сергій Зеньов.
На 12 хвилині Федорів і Худоб"як розіграли швидку контратаку, м"яч потрапив до Фещука, який сильно пробив повз голкіпера - 1:0.
А за 2 хвилини Фещук вже зробив дубль: Максим отримав пас на лінії штрафного і пробив низом у кут воріт - 2:0.
Наприкінці першого тайму Фещук міг відзначитися хет-триком, але його удар зі штрафного парирував воротар "Хорсенса".

У перерві в складі "Карпат" відбулось 7 замін. На поле вийшли Бідловський, Ощіпко, Лащенков, Петрівський, Ткачук, Голодюк, Кожанов. Зі складу 1-го тайму продовжили грати Налєпа, Сіссе, Зеньов і Кобін.
На початку тайму 23-річний бразильський нападник "Хорсенса" Жілберту Мачена відквитав один гол після швидкої атаки флангом - 2:1.
3:1. Зеньов після красивої комбінації і скидки Ткачука забиває гол.
4:1. Той же Зеньов робить "дубль" після стрімкої контратаки і виходу сам-на-сам. ЦЕЙ ГОЛ СТАВ ЮВІЛЕЙНИМ, 800-М ЗА ЛІКОМ У МІЖНАРОДНИХ МАТЧАХ "КАРПАТ".
Заміна у "Карпат": Омельченко замість Кобіна.
За 5 хвилин до завершення гри Зеньов забиває втретє, встановлюючи остаточний рахунок, і знову після втечі від захисників "Хорсенса" - 5:1