0
March 29, 2024 14:02:05
0
Чемпионат Украины. Высшая лига. 27-й тур. "Карпаты" -"Шахтер". Отчет о матче - Face 2 Face Betting
April 27 2008

Чемпионат Украины. Высшая лига. 27-й тур. "Карпаты" -"Шахтер". Отчет о матче

"Карпати" -"Шахтар" 2:4.

Мало хто сумнівався у перемозі «Шахтаря». Так воно й сталося. Тільки перемогти «помаранчево-чорні» мали з рахунком 3:2. Останній гол з пенальті був зайвим. Здається, крім судді, ніхто так і не зрозумів, за що цей пенальті був призначений. На підсумковий результат таке рішення Мосейчука не вплинуло, але неприємний осад залишився. Можна навіть сказати, що і без того чиста перемога «Шахтаря», після цього пенальті стала заплямованою.

«Карпати», мабуть, не виконали головне завдання тренерів. Вже не в першій грі у команди є певні проблеми зі стартом матчу. Команда довго шукає сприятливі розв’язки ситуацій і часто така сонливість використовується суперником. «Шахтар» відчув слабинку і вже на 10 хвилині Гладкий відірвався від захисників і у боротьбі з лежачим Налєпою проштовхнув м’яча у сітку. Дебют, значить, знову провалили. Не лише голом, бо «Шахтар» продовжував спокійно тримати м’яча – на половині «Карпат» гості робили до 40 передач – ніхто особливо їм не заважав.

Але слабинки допускали не лише «Карпати». Львів’яни десь відчули, що донецькі бразильці почали грати вальяжно і пустили у прорив Худоб’яка. Навісити тому завадили захисники, але Ігор сам кинув аут точно на ногу Годвіну. Той в один дотик плавно подав у воротарський, а Фещук здивував Єзерського, який мав би його прикрити. 1:1 – після удару головою Максима, П’ятов навіть не ворухнувся.

«Шахтар» знову перейшов на чужу половину поля і за кілька хвилин спокійно забив два голи. Спершу Фернандіньо абсолютно безперешкодно пробив головою під перекладину після кутового, а за мить Брандао вийшов сам-на-сам з Налєпою, обіграв його і пробив у порожні ворота. 1:3. У першому таймі, все, що летіло у ворота, туди й залітало.

По перерві «Карпати» почали більше тиснути і у підсумку познущалися з донецького захисту. Один раз. Ткачук обікрав Хюбшмана, якого Луческу невдовзі замінив, і віддав пас на Фещука. Тому пробити не вдалося, але він побачив вільного Худоб’яка, якому і відкотив м’яча. Правий хав довго не думав і щосили пробив по воротах – 2:3. П’ятов знову не ворухнувся – хоч, правда, він мало чим зміг би допомогти. А от що в цей час робив донецький захист?

Запахло смаженим. «Карпати» відчули, що «Шахтарю» можна забивати, але всіма силами вперед не йшли. Йшла вього-то 50-а хвилина, час ще був. Але от моментів і ударів не було, відповідно, «Карпати» більше не забили. А на 90 хвилині «Шахтар» отримав право на штрафний. Срна дуже хотів забити, бо перед тим щось не поділив із Кобіном і сказав йому кілька слів у різкій формі. Напевно, обіцяв забити. Але для виконання обіцянки хорвату забракло кількох сантиметрів – м’яч струсонув хрестовину. У боротьбу за нього вступили Іщенко і Гладкий. Останній упав (судячи з повторів, капітан «Карпат» не зробив нічого крамольного) і суддя показав на точку. Брандао забив. До «Шахтаря» претензій нема, а от чим керувався Мосейчук зрозуміти важко. Хоча, знову ж таки, на підсумок не це вплинуло…