До вашої уваги огляд другого туру Чемпіонату Західної України.
Для прогнозування були представлені наступні матчі:
  1. Росія.              Крил’я Совєтов – Динамо М       3-3
  2.  Росія.              Локомотив М – Зеніт                    0-3
  3.  Україна.         Шахтар Д – Металург Д               1-1
  4.  Україна.         Зоря Лг – Карпати                         1-0
  5.  Англія.           Портсмут – Тоттенхем                  2-0
  6.  Англія.           Евертон – Ліверпуль                     0-2
  7.  Італія.             Мілан – Інтер                                  1-0
  8.  Італія.             Палермо – Реджина                       1-0

Другий тур вийшов бойовим та безкомпромісним – жодна з команд не зуміла зберегти свої ворота недоторканими. Серед восьми матчів була зафіксована лише одна нічия. З неї і почнемо…

Динамо (Бухарест) VS       Енергетик(Бурштин)         2 – 2 (5-5)
    Обидві команди, втративши очки у першому турі, намагалися реабілітуватися в очах вболівальників і тому без розвідки кинулись уперед. Господарі швидко вийшли уперед, вгадавши двійниками поразку Локомотива та нічию у донецькому дербі. Після пропущених голів гості дещо стихли, перебуваючи у легкому нокдауні. І до перерви у багатьох склалась думка, що три очки динамівці уже здобули. Мабуть у це повірили і самі господарі на другий тайм вийшли у напіврозслабленому стані, за що і поплатились. Гості швидко відігрались забивши спочатку двійником на перемозі Порсмунта, а потім одиночкою на перемозі Зорі. Після другого голу господарі прийшли до тями і відвели гру від своїх воріт, але на більше уже не вистачило ні сил, ні часу. Гра так і закінчилась у центрі поля.
    Після двох турів Енергетик посідає 11 позицію і турнірній таблиці з двома очками. Динамо розташувалось одразу за ним, на чолі четвірки команд, які мають в своєму активі по одному очку.

На черзі у нас два матчі волино-подільського протистояння.

Вальядолід   VS       Світязь (Шацьк)     2 – 1 (4-3)
    Перша частина цього протистояння відбулася у Хмельницькому. Команди розпочали не досить жваво, але поступово темп гри зростав, раз по раз виникали момент коло обох воріт. Під час однієї з атак гостям вдалося відкрити рахунок – на перемозі Ліверпуля – після чого вони відійшли назад і намагалися втримати позитивний для себе результат. Звичайно, господарі з таким розвитком подій не погоджувались і продовжували тиснути на суперника, примушуючи їх помилятись. Дві з цих помилок і вилилися у другому таймі у два голи. Спочатку Вальядолід зрівняв рахунок, вгадавши перемогу Портсмута, а під завісу матчу вдало реалізував двійник, вгадавши перемогу Мілану.
     Наразі Вальядолід піднявся на четверту сходинку в таблиці, а Світязь ділить місця з 6-го по 10-е.

ЛДТУ-Прилад (Луцк)        VS       Барселона 2-1 (5-4)
    Друга частина згаданого протистояння відбувалась у Луцьку. Хоча матч і закінчився з таким самим рахунком, але події розвивались за іншим сценарієм. У зеніті матчу господарі відкрили рахунок на перемозі Зеніту (ось такий каламбур), зумівши вгадати її одиночкою проти двійника. Далі гра перемістилась у середину поля. У другому таймі гості проґавили атаку, за що і отримали другого м’яча у свої ворота - вдало реалізований двійник на перемозі Портсмута. Навіть за рахунку 2-0 гра не заспокоїлась. Під кінець матчу гості відквитали один м’яч піймавши господарів на контратаці – вгадана одиночкою перемога Мілану проти двійника суперника.
     За підсумками двох турів команди розмістились у турнірній таблиці поряд у групі команд що поділяють місця з 6 по 10.

Оскільки ми уже заговорили про подільські команди, то потрібно згадати і про третього представника цього регіону, а тому вирушаємо у Чернівці, де зустрічалися два принципових суперника.

Челсі  VS       Збруч (Волочиск)    1 – 2 (4-5) – єдина гостьова перемога.
    У минулому турі Збруч уже грав проти чернівецької команди на домашньому стадіоні і переміг. Але у другому турі потрібно було їхати у Чернівці, де на нього чекав один із головних суперників. В одній із стартових атак Збруч відкрив рахунок, вгадавши перемогу Зеніту. Подальший розвиток подій суперники відклали на другий тайм, де обмінялись голами: Збруч – на перемозі Портсмута, а Челсі - на перемозі Палермо. Цікаво, що у цьому матчі двійники не принесли дивідендів суперникам – Збруч вдало заблокував двійники суперника на матчах Мілан-Інтер та Евертон-Ліверпуль, натомість сам помилившись на донецькому дербі.
     Після цього матчу Збруч піднявся на другу позицію, маючи 6 очок із шести можливих, а Челсі - третій з кінця з одним пунктом.

Одразу, щоб не повертатись, завітаємо і на інший чернівецький стадіон, де також в цьому турі відбувався матч.

Буковина      VS       Лукор 2 – 1 (5-4)
    Початок матчу відбувався за майже за тим же сценарієм, що і попередній. Рахунок знову був відкритий на перемозі Зеніту. Це вдалося гостям. Але тренеру Буковини, на відміну від тренера Челсі вдалося у другому таймі зламати хід поєдинку - завдяки вдалим двійникам на перемоги Портсмута і Мілану – і здобути першу перемогу.
     Після поразки Лукор опустився на 13-у позицію у таблиці, а Буковина входить у п’ятірку команд, що поділяють місця з шостого по десяте.

На цьому ми закінчуємо з матчами, що закінчились з  рахунками 2-1, та переходимо до більш результативніших.

Динамо (Київ)         VS       Зірка (Луцьк)           3 – 1 (6-4)
    Такі перемоги називають "перемогами на класі". На початку матчу Динамо провело дві потужні атаки (двійники на російських матчах), одна з яких закінчилась голом – вгадана результативна нічия у Самарі. Гості були приголомшені таким розвитком подій (тим більше що для них це був перший матч в сезоні) і повністю віддали гру під контроль господарів, яким не залишалось нічого як довести гру до логічного завершення у другому таймі – вгадані перемоги Зорі та Портсмуту. Під кінець матчу, коли динамівці подумки вже йшли у роздягальню, гості все-таки огризнулись – вдалий двійник на міланське дербі – і господарям довелося виймати м’яч із власних воріт.
     Після другого туру Зірка – єдина команда, що не здобула ще жодного очка – остання, а Динамо – третє з чотирма очками.

А тепер переходимо до двох дербі звітного туру

Хоффенхайм           VS       Волинь          3 – 1 (6-4)
    Волинське (точніше київське – бо зустрічались дві волинські команди що базуються в Києві) дербі мало статус центрального в другому турі, тому що зустрічалися дві команди що займали перших два рядки у турнірній таблиці, двоє друзів, кожен з яких вважає іншого своїм найпринциповішим суперником. Такі фактори обіцяли що матч буде цікавим.
     Хоффенхайм, який номінально був господарем, зі стартовим свистком кинувся вперед, що й принесло свої результати – вдалося забити два швидкі голи на російських матчах (один з яких двійником). Такий успіх призвів до того, що господарі дещо послабили тиск на ворота суперників, чим скористалися гості , забивши гол на перемозі Зорі. Рахунок 2-1 після першого тайму обіцяв що другий тайм буде цікавим. Але після перерви команди настільки вдало відбивали атаки суперника, що все так і закінчиться. І вже коли деякі глядачі потягнулися до виходів з трибун Хоффенхайм забив третій гол (двійником на перемозі Мілану) – і закріпив переможний результат.
     Після поразки Волинь опустилась у групу команд, що поділяють місця з шостого по десяте, а Хоффенхайм лідирує зі 100-відсотковим результатом.

ФК Мукачево         VS       Закарпаття   4 – 1 (6-3)
       А ось закарпатського дербі не вдалося. Причина – невдала гра гостей – всього три вгаданих результата. Хоча і по стартовим хвилинам цього не можна було сказати.
     Рахунок відкрили господарі – двійником на нічиї Крил’я Совєтов – Динамо М. Але вони не встигли насолодитися успіхом, оскільки довелося уже самим розпочинати з центру – гості забили на пермозі Зеніту. А от на другий тайм номінальних гостей не вистачило – вони отримали три голи у свої ворота на перемогах Зорі, Портсмута та Мілана (двійником).
     Цей провал опустив Закарпаття на передостаннє місце в таблиці. А ось ФК Мукачево піднявся на п’яту сходинку.

Номінації туру
Кращий матч: Динамо (Бухарест)VS Енергетик(Бурштин)
 Це не єдиний матч де було вгадано 10 результатів, але єдиний суперники не поступились один одному.

Кращий гравець: ФК Мукачево
 Шість вгаданих результатів, чотири голи.

Отже, після двох турів таблицю очолюють Хоффенхайм та Збруч – по 6 очок, третім йде Динамо (Київ). На останньому щаблі йде луцька Зірка з нульовим доробком. Найрезультативніша команда – Хоффенхайм - 6 голів. Він же і лідер за вгаданими результатами – 11.

У наступному турі нас чекають такі матчі:
17. Волинь VS Динамо(Київ) – центральний матч туру
18. Лукор VS Челсі
19. Збруч(Волочиск) VS Динамо(Бухарест)
20. Енергетик(Бурштин) VS ЛДТУ-Прылад(Луцк)
21. Барселона VS Вальядолид
22. Свитязь(Шацьк) VS  ФК Мукачево
23. Закарпатье VS Хоффенхайм
24. Зирка (Луцьк) VS Буковина

Збірна Західної України  провела товариський матч зі збірною Львова. У цьому матчі була здобута перемога з рахунком 4-2. Голи у нашій збірній на рахунку Богдана, Артура, Сергія та Рентона; пропустили – Санык і Frooom. А керівництво збірної – капітан і віце-капітан – звели свої поєдинки у нічию. Дублерський склад програв з рахунком 2-3. Тобто загальна перемога з рахунком 6-5 залишилась за нами. Хочеться зауважити, що у офіційних матчах буде враховуватись результат основних збірних.

На цьому все. Спостерігайте за матчами Чемпіонату Західної України. Читайте наші огляди. Вболівайте за улюблені команди в чемпіонаті та за збірну Західної України.
D79, ВолочискOctober 3, 2008 23:48
прошу...
renton, KyivOctober 4, 2008 00:05
огляд получився на славу....респект автору! порадував мене на ніч "глядя" :-)
bogdan, КоломыяOctober 4, 2008 01:41
Дякую! Дуже првильно що включена також зб1рна!
D79, ВолочискOctober 4, 2008 02:15
а як же без неї, це ж невідємна частина нашого турніру
Miksmen, КоломыяOctober 4, 2008 19:50
Супер. Респект
Zirka, Запорожье - ТернопольOctober 5, 2008 00:38
Супер. На укр. мовi дуже цiкаво читати. Якiсть огляду теж на дуже високому рiвнi.
bukmeker06, ХмельницкийOctober 5, 2008 14:32
Дякую, як завжди на високому рівні! Перша перемога в кишені, дай Бог не остання :)))
Drednout, KyivOctober 5, 2008 16:14
Dandelion79, може я неправильно висловився раніше. Якраз Богдан для мене - самий принциповий суперник. Саме він розповів мені про існування "вуна".
EugenGOctober 6, 2008 10:31
Респект. Огляд суперовий. Приємно попасти в номінацію туру ;-)
Wolker, РовноOctober 6, 2008 13:25
Шкода, що дубль програв, я там так свого суперника виніс.