Обзор 28 тура Кубка 12ua.com

© Lourens, ЛьвiвDecember 2 2007

Тур 28

Оксфорд_Юнайтед VS Свитязь_Шацьк 2 - 2 (5-5)

Оксфордці в останніх матчах взялись за розум. Цього разу очки були відібрані в Світязя, який іде на другому місці. Матч видався красивим і видовищним, гості зразу відкрили рахунок, але ще до перерви рахунок вже був 2:1. Справді за океаном грати не просто))) Але в перерві Фрооом зміг втовкмачити своїм гравцям що вони повинні виграти в цьому сезоні срібло. В другому таймі гості побігли і їм вдалось зрівняти рахунок. Далі матч заспокоївся але моменти були і в однієї і в другої команди. Хоча було видно що обоє тренерів не хотіли ризикувати і програвати на останніх секундах... Нічия 2:2 і здавалось би Фрооом втратив очки в такій важливій боротьбі за медалі. Але про це далі в огляді...

Бавария VS Манчестер_Юнайтед 1 - 1 (4-4)

Баварія явно зіграла не в повну силу і розійшлась миром з МЮ. Команда вже вирішила всі завдання на сезон, Клозе виступив більш ніж класно. Зараз всі його старання припадуть на 1/2 Кубка Ліги, де Баварія зустрінеться з Променем. Всі події розгорнулись в першому таймі, де команди обмінялись голами вже у першій 20-хвилинці. А потім глядачі скучали... Моменти були, але голів більше не було. Команди відверто готуються до матчів передостаннього туру, тримаючи в голові матчі 1/2 фіналу Кубка.

Гетеборг VS Рятивнык_Черкассы 1 - 2 (3-4)

Моле здобув виїздну перемогу і зрівнявся з Марвом по набраних очках. Ці очки дались гостям нелегко, бо вони перші пропустили вже на перших хвилинах. Але невідомо чому, шведська команда зразу розслабилась і тому до переви рахунок на табло вже був 1:2... Після двох помилок у захисті воротар господарів двічі витягав мяч з сітки. В другому таймі моментів біля воріт було мінімум... Матч так і закінчився. Глядачі розчаровано залишали стадіон, з надією на наступний сезон. Який має бути за всіма прогнозами спеціалістів, динамічнішим і напруженішим

ФК_Пустомыты VS Хапоэль Тель-Авив 1 - 1 (2-2)

Один з найнудніших матчів туру... Команди за гру створили лише кілька небезпечних моментів. Футболісти ізраїльської команди забили в дебюті зустрічі і до перерви моментів біля воріт не виникало... передусім через не дуже добрий стан газону в Пустомитах... ФФНЧ вже попередило керівництво клубу щоб до другого сезону клуб ФК Пустомити постелив новйи газон і влаштував підігрів поля. На що керівництво клубу відповіло згодою. У другому таймі господарі вийшли на поле з великим бажанням і в середині другого тайму зрівняли рахунок... Здавалось би результат задовольнить обидві команди... Але на останніх хвилинах глядачі побачили супер моменти, які могли вирішити долю матчу як в один так і в други бік... Спочатку на 89 хвилині гравець Пустомит з лінії воротарського майданчика влучив в поперечину, а потім на 90+2 арбітр призначив пенальті в ворота Пустомит, на трибунах був шок, але нападник Хапоеля відправив мяч вище воріт... так матч і закінчився

Проминь VS Закарпатье 2 - 1 (3-2)

Знову вольова перемога, скільки вже в нашому турі вольових перемог. Це радує, команди підходять до турніру з відповідальністю і демонструють характер. Закарпаття забило гол в першому таймі але до перерви рахунок був вже 1:1. Всім було відомо що Промінь останнім часом грає не найкраще і щов нього скоро відповідальний матч в Кубку, так що більшість спеціалістів схилялись до позитивного рахунку для Закарпаття. Але Промінь зумів забити і переможнйи гол, це всідчить про вихід Локо із кризи. Забіжимо наперед і скажемо що Локо переміг і в матчі кубка і вийшов у півфінал. На останніх хвилинах команди обмінялись моментами але було видно що Закарпаття вже думками в наступному матчі, як і господарі. Вболівальники Променя можуть з оптимізмом дивитись на майбутні виступи своєї команди в другому сезоні.

Витториа VS Осасуна 1 - 4 (2-5)

Андрійко весь чемпіонат тримав у памяті домашню поразку від Вітторії в першому колі з аналогічним рахунком) І зараз віддав свій борг сповна. Осасуна приїхала в Марганець вже в статусі чемпіона і по чемпіонськи провела матч. Після першого тайму рахунок на табло 0:2. Глядачі чекали від своїх улюбленців бодай голу. І вони його дочекались. Вітторіа в середині другого тайму підвищила оберти і рахзунок став 1:2. Глядачі надіялись на диво, команда пішал всіма силами вперед, захопилась атаками і пропустила прикрий гол на контрі. Після 1:3 рахунок одразу змінився на 1:4... Чемпіон помилок не пробачає.

Кельн VS Гирнык 0 - 2 (4-6)

Матчі претендентів на нагороди залишили на закуску) Матч Кельн - Гірник видався надзвичайним. Гості продемонстрували просто феноменальну гру, практично перекресливши всі шанси Кельна зачепитись за срібло в цьому сезоні. Кельн зіграв також непогано але такої гри не вистачило навіть на нічию... Гірник в цей вечір був неперевершений. Весь перший тайм команди відіграли агресивно і сконцентровано, було багато ударів по воротах але мяч в сітку не йшов. Глядачам така гра подобалась але вони чекали голу від своєї комани. І ... недочекались... В кінці другого тайму Кельн підсів і отримав два голи в свої ворота... Трибуни були шоковані... гірник показав феноменальну гру і повіз додому 3 очки.

Олком VS Техно_Центр 5 - 0 (7-2)

В Мелітополі ми побачили яка може бути боротьба за медалі в матчах "за 6 очок". На свому рідному стадіоні Олком просто розірвав Техно-Центр. Глядачі побачили 5 сухих мячів своїх підопічних. така гра проти такого суперника - це 100% найкращий матч Олкома в цьому сезоні. 2:0 після першого тайму і ще три мячі в другому, такої ейфорії глядачі не відчували вже давно) Таким чином Олком вискочив на 3 місце в таблиці. Шанси поборотись з Фрооомом за срібло ще є, і думаю graf не збирається відступати. В своє чергу UP докладе всіх зусиль щоб повернути втрачені позиції, одним словом фініш буде напруженим, і ще і кельн на пяти наступає Wink