April 17, 2024 02:42:38
0
Обзор 1 тура Чемпионата 12ua.com

© Lourens, ЛьвiвDecember 17 2007

Стартував 1 тур Чемпіонату 12ua.com. В цьому сезоні в нас вже повноцінний регламент, повноцінна організація і все має пройти на вищому рівні організації, ніж минулий сезон. Так що прошу вашій увазі огляд першого туру. Далі піде тільки цікавіше Wink

Оксфорд Юнайтед (yuralviv) - Олком (graf) 1 - 2 (4-5)

Олком, який в минулому сезоні в останньому турі втратив медалі, вирішив одразу ж з самого старту не втрачати очок. У першому матчі нашого огляду Олком навиїзді переграв Оксфорд який славиться своїм університетом. Тренер оксфордців yuralviv тепер має шанс крім університету прославити ще і футбольну команду, але як видно по рахунку матчу прославляння відкладається на один з наступних турів. Гол красень на перших хвилинах матчу приніс Олкому впевненість, але до перерви хлопці yuralviv зуміли зрівняти. Після затяжної масованої атаки мяч в сітку вони все таки заштовхали. Другий тайм видався цікавішим, обидві команди більше атакували, більше старались, і звідки в них тільки сили беруться? Адже минулий сезон тільки завершився і на тренувальні збори навіть не було часу) Але як бачимо, гравці повні бажання і боряться до останнього. graf поборовся до останнього в кінці другого тайму і скористався моментом коли Оксфорд втратив концентрацію при подачі кутового. Далі Олком лише захищався, а Юнайтед взяв в облогу ворота гостей, але на щось конструктивне просто не хватило часу. Свисток зафіксував перемогу гостей 1:2

Хапоэль Тель-Авив (Xymka) - Гирнык (Greg) 1 - 0 (4-3)

Слідкуючи за минулим чемпіонатом всі зрозуміли що грати в Тель-Авіві дуже важко, і що Хумка там так просто очки не віддає. Треба грати дуже натхненно щоб їх там у його команди відібрати. Перший тайм не був значно видовищним але під кінець помилка в обороні Гірників принесла їм гол у власні ворота. Другий тайм був рівний, обидві команди мали моменти але ніхто ними не скористався, правда в кінці 2 тайму Гірник мав хорошу нагоду забити але мяч потрапив в штангу (Лів - МанЮ). Далі вже на доданих хвилинах знов гірники пішли в атаку, загубили мяч і чуть не пропустили другий. Але не пропустили і матч завершився мінімальною перемогою господарів.

Проминь (Loco) - Осасуна (Andriyko) 3 - 2 (5-4)

Дуже яскравий матч. На передматчевій пресконференції Андрійко відзначав що в цьому чемпіонаті всі будуть грати проти його команди з подвійним настроєм. І тепер йому буде важко відстояти свій титул. Він був абсолютно правий. Всім хочеться обіграти чемпіона. Добре що в нас не чемпіонат України, де за золото боряться всього кілька клубів. В чемпіонаті де всі 18 команд приблизно рівні - цікавіше грати, інтрига тримається до останнього. Локо видав феноменальний старт матчу і до 20 хвилини в сітці воріт Осасуни побували вже 2 мячі. Перший з них вдався на славу. Далі Промінь трохи збавив оберти і вже не так активно грав спереду, віддавши центр поля гостям. Осасуна взялась за справу і на перерву команди пішли вже за рахунку 2:1. Далі була феноменальна 3 хвилинка, за яку команди встигли обмінятись голами. Спершу Осасуна зрівняла і всі вболівальники Променя схопились за голову, як так? Вигравати 2:0, а тепер невідомо ще чи взагалі вдасться якісь очки взяти в матчі з чемпіоном. Але за кілька хвилин скориставшись ейфорією в стані захисників суперника після забитого гола, Промінь зумів знову вийти вперед. Далі матч проходив в активному темпі, обидві команди атакували і огризались на атаки суперника. В кінці матчу відбувся фінальний штурм але Промінь встояв. 3:2 на користь Локо, а чемпіон починає сезон з поразки. Але попереду ще 33 тури і все ще може бути, може Андрійко знову достроково виграє чемпіонат) Побачимо.

Кельн (Lourens) - Витториа (Vovan) 3 - 1 (3-1)

Матч відверто не вдався але виявився на диво результативним. В першому таймі команди майже не грали, просто катали по полю мячик і він рідко долітав до чиїхось воріт. Трибунам така гра їхніх улюбленців почала набридати і вони погнали своїх уперед. Це дало деякі плоди і в середині тайму рахунок на табло став 1:0. Так команди і пішли на перерву. Чесно кажучи по першому тайму не вірилось що це грали 5-та проти 3-ої команди минулого чемпіонату. Можливо команди ще не ввійшли в новий сезон а все ще догравали старий. В цьому тренерам своїх команд потрібно розібратись і щоб на 2 тур гравці підійшли в нормальній функціональній і спихологічній готовності. На початку другого тайму скориставшись черговою помилкою в обороні Вітторії господарі забили другий мяч, глядачі на трибунах повеселішали, і голосно підтримували команду. Але далі перший мяч в новому сезоні забила і Вітторіа. Знову різниця в 1 мяч і знову неспокій на трибунах. Але як потім виявилось це був лиш епізодичний спалах в другому таймі. Вітторіа не дуже впевнено йшла вперед а Кельн не надто сконцентровано оборонявся. І все таки в кінці гості організували щось на подобі штурму і отримали фінальний цвях в свої ворота, після миттєвої контр атаки вихід один на один, удар, гол. Це хоч трошки підняло настрій вболівальникам. Але всі, навіть тренери на пресконференції відзнчали, що команди сьогодні не грали в футбол а мучились...

ФК Пустомыты (Десант) - Свитязь Шацьк (Frooom) 0 - 2 (6-8)

Без сумніву матч туру. Коли наш кореспондент зі знімальною групою приїхав в ПУстомити то перше що впало в око це гарний відреконструйований стадіончик ФК Пустомит на 5 000 місць. Він аж блищав, і трава була в чудовому стані. Фрум привіз свою команду на перший матч сезону в якості срібного призера. Свій статус Світязь відразу ж підтвердив на перших же хвилинах забивши красивий гол зі штрафного. Далі на полі розпочалось щось неймовірне. Пустомити пішли вперед, були і швидкості, були і проходи і фінти але голів не було. Були дальні неймовірні удари, воротар Світязя крутився в воротах як білка в колесі. Команда з Шацьку відповідала стрімкими контр-атаками, втратила один вихід віч на віч, також був дуже красивий момент з перекиданням через воротаря Пустомит але мяч влучив в перекладину. Команди пішли на перерву за 0:1. В 2 таймі тиск на порота гостей продовжився. Світязь відбивався як міг, знову були стрімкі атаки і контр атаки, в результаті одної з яких арбітр поставив пенальті в ворота господарів за грубу гру. Розбіг, удар, гол! Трибуни були шоковані... І знову почався ще більший тиск на ворота Світязя, гравці господарів будь що хотіли зіграти добре і вирвати бодай щось в цьому матчі. Але їм це не вдалось. Дуже натхненна і красиво гра Пустомит (їм би ще фарту трошки) і дуже спокійна і врівноважена гра Світязя. Ця команда справді підтвердила свій статус лідера. На прес конференції Десант вибачився перед глядачами за поразку, але думаю за гру його команди йому не має бути соромно. Фрум починає сезон з феноменального матчу і феєричної перемоги, з чим ми його і вітаємо.

Гетеборг (Marvel*) - Рятивнык Черкассы (mole505) 2 - 1 (4-3)

Матч в якому більше хотіли перемогти господарі і вони перемогли малою кровю, приклавши рівно стільки зусиль скільки для цього треба було. Повівши вже на перших хвилинах 1:0 і завершивши так матч, Марв думав що довести в другому таймі гру до перемоги буде лише справою техніки. Але mole провів в роздягалці в перерві зі своїми підопічники роз'яснювальну роботу дуже вдало і як тільки почався 2 тайм, Рятівник почав тиснути на господарів. Якщо з першою масованою атакою шведи ще справились то в другому такому набізі мяч опинився за спиною воротаря господарів. Але підопічні Марвела безумовно хотіли реабілітуватись перед своїми глядачами за минулий сезон і кинулись вперед після пропущеного голу здобувати перемогу. Це їм однразу ж вдалося. За 5 хвилин мяч знову побував в сітці воріт гостей. На цьому гра трохи заспокоїлась, але це не було затишшя до кінця матчу. В останні 15 хвилин команди знов активізувались. Рятівник - бо потрібно було постаратись здобути хоч якісь очки, а Гетеборг, бо потрібно було якось стримувати натиск. В кінці матчу кожна команда могла змінити рахунок на свою користь але воротарі діяли чітко. В результаті перемога Гетеборга 2:1 - вдалий старт сезону.

Техно_Центр (Ukrainian Patriot) - Закарпатье (sanja) 2 - 2 (4-4)

З перших же хвилин матчу було видно прорахунки тренера Техно-Центру в виборі гравців в основний склад. Закарпаття приголомшило весь Рогатин своїми двома забитими мячами на старті матчу. Патріот дуже невдало розставив двійники і ні один з них не зіграв. Після двох пропущених голів в стані господарів було проведено дві заміни. З поля піли ті кому надали шанс, але вони через свою молодість і необстріляність ними не скористались. Ще до переви Техно-Центр перехватив ініціативу і почались перші конструктивні атаки. Але на переву команди пішли за незмінного рахунку. От в другому таймі на полі була лише одна команда. Правда вистачила сил в господарів тільки на те щоб зрівняти рахунок але і це вже заслуговує на похвалу, при чому голи забивались красиві і на будь який смак. Закарпатці видно подумали що вже все, матч виграно і зіграли в обороні просто жахливо і відверто незібрано. Такий настрой як був в другому таймі в рогатинців - якщо він збережеться напротязі всього чемпіонату, безумовно дозволить їм боротись за найвищі місця.

Лиллестрем (ValensaCF) - ИгроСервис (Стас) 3 - 1 (6-4)

Тепер перейдемо до матчів новачків чемпіонату. Волею календаря так сталось що в 1 турі четверо новачків грали між собою. В дебютному для себе турі Валенса показала дуже хорошу гру і не залишила шансію сімферопольським гостям. Вже традиційний гол для цього туру - на перших хвилинах - перший мяч побував в сітці ІгроСервіса. Далі ініціатива була віддана Стасу, який до середини тайму розкачувався, а потім видав класне закінчення 45-хвилинки і на перерву команди пішли за рахунку 1:1. Здавалось би рівна гра рівних команд. Але в другому таймі господарі одразу насіли на ворота ІгороСервіса і забили два сухі мячі. В другому таймі підопічні Валенси зіграли просто бездоганно, чого не скажеш про команду Стаса. Дві прикрі помилки в обороні, два моменти - два голи. Але видно що гра є в обидвох команд і що все в них ще попереду.

Карпаты Камянка-Бузька (Nazar) - ФК Ковель (Andr) 2 - 2 (5-5)

Ще один матч нових команд у нашому чемпіонаті. Він видався безкомпромісним і багатим на моменти, як бачимо, новачки не бажають пасти задніх і з першого ж туру беруться за діло. Західноукраїнське дербі - команда з Ковеля завітала в Камянку-Бузьку. На матчі були присутні перші особи Камянки - сільський голова і всі депутати сільради Smile Через це хлопці з Камянки-Бузької не могли зіграти погано. Але саме ковельчани відкрили рахунок. Матч видався як качелі, на протязі всієї гри ініціатива переходила від однієї команди до іншої, Ковель забивав і виходив вперед, Карпати забивали і зрівнювали, Ковель знову виходив вперед, Карпати знову зрівнювали. Але крім цього команди зіпсували ще багато небезпечних моментів - особливо в 2 таймі. Карпати взагалі видали суперовий другий тайм, видно в перерві в роздягальні господарів побував сільський голова і пообіцяв винагароду за хорошу гру. ісля фінального свистка ні одній з команд не мало б бути соромно за свою гру і за таку бойову нічию.

Матч туру: ФК Пустомыты (Десант) - Свитязь Шацьк (Frooom) 0 - 2 (6-8)
Команда туру: Свитязь Шацьк (Frooom) - 8 вгаданих
Розчарування туру: Витториа (Vovan) - 1 вгаданих