0
March 20, 2019 22:49:03
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
Standings & Schedules
December 2 2018
Torpedo-SKA 0 - 3 Dinamo Minsk
Gomel 1 - 3 Vitebsk
Gorodeya 2 - 0 Slutsk
Isloch 3 - 2 Dnepr
Luch Minsk 1 - 1 Smolevichi-STI
Neman 0 - 3 Dinamo Brest
Shakhtyor 4 - 0 Minsk
Torpedo Zhodino 2 - 2 BATE
March 29 2019
Minsk 17:45 Vitebsk
Gomel 19:45 Neman
March 30 2019
Isloch 13:00 Gorodeya
Shakhtyor 15:00 Torpedo-SKA
BATE 17:00 Luch Minsk
March 31 2019
Dinamo Minsk 14:00 Slavia-Mozyr
Torpedo Zhodino 16:00 Dinamo Brest
Slutsk 17:45 Zvezda
April 5 2019
Gorodeya 17:00 Vitebsk
Minsk 17:00 Dinamo Minsk
April 6 2019
Neman 17:00 Shakhtyor
Slutsk 17:00 Gomel
Zvezda 17:00 BATE
April 7 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Torpedo Zhodino
Torpedo-SKA 17:00 Isloch
Dinamo Brest 17:00 Luch Minsk
April 12 2019
Luch Minsk 17:00 Slavia-Mozyr
April 13 2019
Isloch 17:00 Neman
Torpedo Zhodino 17:00 Minsk
Gomel 17:00 Zvezda
April 14 2019
Vitebsk 17:00 Torpedo-SKA
BATE 17:00 Dinamo Brest
Dinamo Minsk 17:00 Gorodeya
April 15 2019
Shakhtyor 17:00 Slutsk
April 19 2019
Minsk 17:00 Luch Minsk
Neman 17:00 Vitebsk
April 20 2019
Slavia-Mozyr 17:00 BATE
Gorodeya 17:00 Torpedo Zhodino
Torpedo-SKA 17:00 Dinamo Minsk
April 21 2019
Gomel 17:00 Shakhtyor
Slutsk 17:00 Isloch
Zvezda 17:00 Dinamo Brest
April 25 2019
Torpedo Zhodino 17:00 Torpedo-SKA
Dinamo Brest 17:00 Slavia-Mozyr
April 26 2019
Vitebsk 17:00 Slutsk
BATE 17:00 Minsk
Dinamo Minsk 17:00 Neman
April 27 2019
Isloch 17:00 Gomel
Luch Minsk 17:00 Gorodeya
Shakhtyor 17:00 Zvezda
May 4 2019
Neman 17:00 Torpedo Zhodino
Torpedo-SKA 17:00 Luch Minsk
May 5 2019
Slutsk 17:00 Dinamo Minsk
Zvezda 17:00 Slavia-Mozyr
Minsk 17:00 Dinamo Brest
May 6 2019
Shakhtyor 17:00 Isloch
Gomel 17:00 Vitebsk
Gorodeya 17:00 BATE
May 10 2019
Torpedo Zhodino 17:00 Slutsk
Isloch 17:00 Zvezda
Slavia-Mozyr 17:00 Minsk
May 11 2019
Luch Minsk 17:00 Neman
Dinamo Brest 17:00 Gorodeya
May 12 2019
Vitebsk 17:00 Shakhtyor
BATE 17:00 Torpedo-SKA
Dinamo Minsk 17:00 Gomel
May 17 2019
Neman 17:00 BATE
Zvezda 17:00 Minsk
May 18 2019
Gomel 17:00 Torpedo Zhodino
Shakhtyor 17:00 Dinamo Minsk
Isloch 17:00 Vitebsk
May 19 2019
Slutsk 17:00 Luch Minsk
Gorodeya 17:00 Slavia-Mozyr
Torpedo-SKA 17:00 Dinamo Brest
May 23 2019
Vitebsk 17:00 Zvezda
Torpedo Zhodino 17:00 Shakhtyor
May 24 2019
BATE 17:00 Slutsk
Luch Minsk 17:00 Gomel
Dinamo Minsk 17:00 Isloch
May 25 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Torpedo-SKA
Minsk 17:00 Gorodeya
Dinamo Brest 17:00 Neman
May 30 2019
Vitebsk 17:00 Dinamo Minsk
Gomel 17:00 BATE
May 31 2019
Shakhtyor 17:00 Luch Minsk
Isloch 17:00 Torpedo Zhodino
June 1 2019
Zvezda 17:00 Gorodeya
June 2 2019
Torpedo-SKA 17:00 Minsk
Neman 17:00 Slavia-Mozyr
Slutsk 17:00 Dinamo Brest
June 14 2019
Gorodeya 17:00 Torpedo-SKA
Luch Minsk 17:00 Isloch
Minsk 17:00 Neman
Dinamo Minsk 17:00 Zvezda
Slavia-Mozyr 17:00 Slutsk
Torpedo Zhodino 17:00 Vitebsk
BATE 17:00 Shakhtyor
Dinamo Brest 17:00 Gomel
June 21 2019
Shakhtyor 17:00 Dinamo Brest
Gomel 17:00 Slavia-Mozyr
Zvezda 17:00 Torpedo-SKA
Vitebsk 17:00 Luch Minsk
Slutsk 17:00 Minsk
Isloch 17:00 BATE
Dinamo Minsk 17:00 Torpedo Zhodino
Neman 17:00 Gorodeya
June 28 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Shakhtyor
Luch Minsk 17:00 Dinamo Minsk
Minsk 17:00 Gomel
Torpedo Zhodino 17:00 Zvezda
Gorodeya 17:00 Slutsk
BATE 17:00 Vitebsk
Torpedo-SKA 17:00 Neman
Dinamo Brest 17:00 Isloch
July 5 2019
Dinamo Minsk 17:00 BATE
Vitebsk 17:00 Dinamo Brest
Slutsk 17:00 Torpedo-SKA
Isloch 17:00 Slavia-Mozyr
Gomel 17:00 Gorodeya
Zvezda 17:00 Neman
Torpedo Zhodino 17:00 Luch Minsk
Shakhtyor 17:00 Minsk
July 12 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Vitebsk
Torpedo-SKA 17:00 Gomel
Minsk 17:00 Isloch
Dinamo Brest 17:00 Dinamo Minsk
Luch Minsk 17:00 Zvezda
BATE 17:00 Torpedo Zhodino
Gorodeya 17:00 Shakhtyor
Neman 17:00 Slutsk
July 19 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Dinamo Minsk
Neman 17:00 Gomel
Gorodeya 17:00 Isloch
Zvezda 17:00 Slutsk
Dinamo Brest 17:00 Torpedo Zhodino
Vitebsk 17:00 Minsk
Torpedo-SKA 17:00 Shakhtyor
July 20 2019
Luch Minsk 17:00 BATE
August 9 2019
Dinamo Minsk 17:00 Minsk
Luch Minsk 17:00 Dinamo Brest
Isloch 17:00 Torpedo-SKA
Torpedo Zhodino 17:00 Slavia-Mozyr
BATE 17:00 Zvezda
Gomel 17:00 Slutsk
Vitebsk 17:00 Gorodeya
Shakhtyor 17:00 Neman
August 16 2019
Dinamo Brest 17:00 BATE
Minsk 17:00 Torpedo Zhodino
Torpedo-SKA 17:00 Vitebsk
Slutsk 17:00 Shakhtyor
Zvezda 17:00 Gomel
Gorodeya 17:00 Dinamo Minsk
Slavia-Mozyr 17:00 Luch Minsk
Neman 17:00 Isloch
August 23 2019
Dinamo Minsk 17:00 Torpedo-SKA
Luch Minsk 17:00 Minsk
Isloch 17:00 Slutsk
Torpedo Zhodino 17:00 Gorodeya
Dinamo Brest 17:00 Zvezda
BATE 17:00 Slavia-Mozyr
Vitebsk 17:00 Neman
Shakhtyor 17:00 Gomel
August 30 2019
Torpedo-SKA 17:00 Torpedo Zhodino
Gomel 17:00 Isloch
Minsk 17:00 BATE
Zvezda 17:00 Shakhtyor
Gorodeya 17:00 Luch Minsk
Slutsk 17:00 Vitebsk
Slavia-Mozyr 17:00 Dinamo Brest
Neman 17:00 Dinamo Minsk
September 13 2019
Dinamo Minsk 17:00 Slutsk
Slavia-Mozyr 17:00 Zvezda
Vitebsk 17:00 Gomel
Isloch 17:00 Shakhtyor
Luch Minsk 17:00 Torpedo-SKA
BATE 17:00 Gorodeya
Torpedo Zhodino 17:00 Neman
Dinamo Brest 17:00 Minsk
September 20 2019
Shakhtyor 17:00 Vitebsk
Torpedo-SKA 17:00 BATE
Minsk 17:00 Slavia-Mozyr
Gomel 17:00 Dinamo Minsk
Zvezda 17:00 Isloch
Gorodeya 17:00 Dinamo Brest
Slutsk 17:00 Torpedo Zhodino
Neman 17:00 Luch Minsk
September 27 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Gorodeya
Minsk 17:00 Zvezda
Luch Minsk 17:00 Slutsk
Vitebsk 17:00 Isloch
Dinamo Brest 17:00 Torpedo-SKA
Torpedo Zhodino 17:00 Gomel
BATE 17:00 Neman
Dinamo Minsk 17:00 Shakhtyor
October 4 2019
Neman 17:00 Dinamo Brest
Gorodeya 17:00 Minsk
Slutsk 17:00 BATE
Isloch 17:00 Dinamo Minsk
Gomel 17:00 Luch Minsk
Zvezda 17:00 Vitebsk
Shakhtyor 17:00 Torpedo Zhodino
Torpedo-SKA 17:00 Slavia-Mozyr
October 18 2019
BATE 17:00 Gomel
Luch Minsk 17:00 Shakhtyor
Torpedo Zhodino 17:00 Isloch
Minsk 17:00 Torpedo-SKA
Gorodeya 17:00 Zvezda
Dinamo Minsk 17:00 Vitebsk
Dinamo Brest 17:00 Slutsk
Slavia-Mozyr 17:00 Neman
October 25 2019
Vitebsk 17:00 Torpedo Zhodino
Neman 17:00 Minsk
Slutsk 17:00 Slavia-Mozyr
Shakhtyor 17:00 BATE
Zvezda 17:00 Dinamo Minsk
Isloch 17:00 Luch Minsk
Gomel 17:00 Dinamo Brest
Torpedo-SKA 17:00 Gorodeya
November 1 2019
Slavia-Mozyr 17:00 Gomel
Luch Minsk 17:00 Vitebsk
Gorodeya 17:00 Neman
Torpedo Zhodino 17:00 Dinamo Minsk
Minsk 17:00 Slutsk
Torpedo-SKA 17:00 Zvezda
BATE 17:00 Isloch
Dinamo Brest 17:00 Shakhtyor
November 8 2019
Shakhtyor 17:00 Slavia-Mozyr
Vitebsk 17:00 BATE
Gomel 17:00 Minsk
Slutsk 17:00 Gorodeya
Isloch 17:00 Dinamo Brest
Zvezda 17:00 Torpedo Zhodino
Dinamo Minsk 17:00 Luch Minsk
Neman 17:00 Torpedo-SKA
November 23 2019
Neman 17:00 Zvezda
Slavia-Mozyr 17:00 Isloch
Gorodeya 17:00 Gomel
Luch Minsk 17:00 Torpedo Zhodino
Minsk 17:00 Shakhtyor
Torpedo-SKA 17:00 Slutsk
BATE 17:00 Dinamo Minsk
Dinamo Brest 17:00 Vitebsk
November 30 2019
Shakhtyor 17:00 Gorodeya
Vitebsk 17:00 Slavia-Mozyr
Gomel 17:00 Torpedo-SKA
Dinamo Minsk 17:00 Dinamo Brest
Torpedo Zhodino 17:00 BATE
Zvezda 17:00 Luch Minsk
Isloch 17:00 Minsk
Slutsk 17:00 Neman
www.megastock.ru
RSS
© Voon Development Team 2000 - Contact us: info@voon.ru