0
August 20, 2018 15:41:36
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
Standings & Schedules
August 5 2018
Jeunesse Esch 3 - 1 Fola
Etzella 1 - 1 Racing Union
Rumelange 2 - 1 Progrès
Rosport 0 - 1 Union Titus
Hostert 1 - 6 UNA Strassen
Differdange 2 - 0 Mondorf-les-Bains
August 6 2018
Hamm Benfica 1 - 3 Dudelange
August 11 2018
Union Titus 2 - 1 Hostert
August 12 2018
Racing Union 2 - 2 Rosport
Progrès - Etzella
UNA Strassen 0 - 3 Hamm Benfica
Jeunesse Esch 3 - 1 Rumelange
Mondorf-les-Bains 2 - 0 Fola
August 13 2018
Dudelange 0 - 2 Differdange
August 17 2018
Hostert 0 - 4 Racing Union
August 19 2018
Etzella 0 - 0 Rumelange
Mondorf-les-Bains 0 - 2 Jeunesse Esch
Hamm Benfica 2 - 2 Union Titus
Differdange 0 - 0 UNA Strassen
Rosport 0 - 0 Progrès
August 20 2018
Fola 21:00 Dudelange
August 26 2018
Rumelange 17:00 Rosport
Dudelange 17:00 Mondorf-les-Bains
Jeunesse Esch 17:00 Etzella
UNA Strassen 17:00 Fola
September 2 2018
Dudelange 17:00 Jeunesse Esch
Mondorf-les-Bains 17:00 UNA Strassen
Hostert 17:00 Rumelange
Rosport 17:00 Etzella
Hamm Benfica 17:00 Progrès
September 16 2018
Rumelange 17:00 Hamm Benfica
Union Titus 17:00 Mondorf-les-Bains
Jeunesse Esch 17:00 Rosport
Progrès 17:00 Differdange
UNA Strassen 17:00 Dudelange
September 30 2018
Fola 17:00 Progrès
Differdange 17:00 Rumelange
UNA Strassen 17:00 Jeunesse Esch
Dudelange 17:00 Union Titus
Hostert 17:00 Rosport
Hamm Benfica 17:00 Etzella
Mondorf-les-Bains 17:00 Racing Union
October 7 2018
Jeunesse Esch 17:00 Hostert
Progrès 17:00 Mondorf-les-Bains
Union Titus 17:00 UNA Strassen
Etzella 17:00 Differdange
Rosport 17:00 Hamm Benfica
Racing Union 17:00 Dudelange
October 21 2018
Hamm Benfica 17:00 Hostert
Mondorf-les-Bains 17:00 Rumelange
Dudelange 17:00 Progrès
Differdange 17:00 Rosport
Fola 17:00 Etzella
November 4 2018
Jeunesse Esch 17:00 Hamm Benfica
Hostert 17:00 Differdange
Etzella 17:00 Mondorf-les-Bains
Rumelange 17:00 Dudelange
Racing Union 17:00 Union Titus
November 10 2018
UNA Strassen 17:00 Rumelange
Racing Union 17:00 Jeunesse Esch
Differdange 17:00 Hamm Benfica
Dudelange 17:00 Etzella
November 25 2018
Jeunesse Esch 17:00 Differdange
Progrès 17:00 Racing Union
Etzella 17:00 UNA Strassen
Rosport 17:00 Dudelange
Hamm Benfica 17:00 Fola
December 2 2018
Fola 17:00 Differdange
Progrès 17:00 Jeunesse Esch
Dudelange 17:00 Hostert
UNA Strassen 17:00 Rosport
February 24 2019
Fola 17:00 Mondorf-les-Bains
Differdange 17:00 Dudelange
March 3 2019
Jeunesse Esch 17:00 Mondorf-les-Bains
Progrès 17:00 Rosport
Racing Union 17:00 Hostert
UNA Strassen 17:00 Differdange
Dudelange 17:00 Fola
March 10 2019
Hamm Benfica 17:00 Racing Union
Mondorf-les-Bains 17:00 Dudelange
Hostert 17:00 Progrès
Differdange 17:00 Union Titus
Etzella 17:00 Jeunesse Esch
Rosport 17:00 Rumelange
March 17 2019
Racing Union 17:00 Differdange
Jeunesse Esch 17:00 Dudelange
Progrès 17:00 Hamm Benfica
Union Titus 17:00 Fola
UNA Strassen 17:00 Mondorf-les-Bains
March 31 2019
Hamm Benfica 17:00 Rumelange
Hostert 17:00 Etzella
Differdange 17:00 Progrès
Rosport 17:00 Jeunesse Esch
April 7 2019
Jeunesse Esch 17:00 UNA Strassen
Progrès 17:00 Fola
Rosport 17:00 Hostert
Racing Union 17:00 Mondorf-les-Bains
April 14 2019
UNA Strassen 17:00 Union Titus
Hostert 17:00 Jeunesse Esch
Dudelange 17:00 Racing Union
Hamm Benfica 17:00 Rosport
Mondorf-les-Bains 17:00 Progrès
April 20 2019
Rumelange 17:00 Mondorf-les-Bains
Etzella 17:00 Fola
Rosport 17:00 Differdange
Racing Union 17:00 UNA Strassen
April 28 2019
Hamm Benfica 17:00 Jeunesse Esch
Dudelange 17:00 Rumelange
Mondorf-les-Bains 17:00 Etzella
UNA Strassen 17:00 Progrès
Fola 17:00 Rosport
May 1 2019
Jeunesse Esch 17:00 Racing Union
Hostert 17:00 Fola
Hamm Benfica 17:00 Differdange
Etzella 17:00 Dudelange
Rosport 17:00 Mondorf-les-Bains
Progrès 17:00 Union Titus
Rumelange 17:00 UNA Strassen
May 5 2019
Dudelange 17:00 Rosport
Mondorf-les-Bains 17:00 Hostert
Union Titus 17:00 Rumelange
Racing Union 17:00 Progrès
Differdange 17:00 Jeunesse Esch
UNA Strassen 17:00 Etzella
Fola 17:00 Hamm Benfica
May 12 2019
Jeunesse Esch 17:00 Progrès
Differdange 17:00 Fola
Hostert 17:00 Dudelange
Hamm Benfica 17:00 Mondorf-les-Bains
Etzella 17:00 Union Titus
Rosport 17:00 UNA Strassen
Rumelange 17:00 Racing Union
May 19 2019
Fola 17:00 Jeunesse Esch
Progrès 17:00 Rumelange
Dudelange 17:00 Hamm Benfica
Union Titus 17:00 Rosport
Mondorf-les-Bains 17:00 Differdange
Racing Union 17:00 Etzella
UNA Strassen 17:00 Hostert
www.megastock.ru
RSS
© Voon Development Team 2000 - Contact us: info@voon.ru