0
July 23, 2019 16:30:58
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
Standings & Schedules
July 12 2019
Arsenal Tula 1 - 1 Dinamo Moskva
July 13 2019
Ural 3 - 2 Ufa
Spartak Moskva 1 - 0 Dinamo St Petersburg
Rostov 2 - 1 Orenburg
July 14 2019
Krylya Sovetov 2 - 0 CSKA Moskva
Zenit 2 - 1 Tambov
Akhmat 1 - 0 Krasnodar
July 15 2019
Lokomotiv Moskva 1 - 1 Rubin
July 20 2019
Ufa 2 - 3 Krasnodar
Krylya Sovetov 2 - 3 Arsenal Tula
CSKA Moskva 2 - 1 Orenburg
Rostov 2 - 2 Spartak Moskva
July 21 2019
Ural 3 - 0 Akhmat
Lokomotiv Moskva 2 - 1 Tambov
Dinamo Moskva 0 - 1 Rubin
Dinamo St Petersburg 0 - 2 Zenit
July 26 2019
Dinamo Moskva 20:00 Ural
July 27 2019
Ufa 14:00 Krylya Sovetov
Tambov 16:30 Spartak Moskva
Krasnodar 19:00 Dinamo St Petersburg
July 28 2019
Orenburg 14:00 Zenit
Arsenal Tula 16:30 Rostov
CSKA Moskva 19:00 Lokomotiv Moskva
July 29 2019
Rubin 20:00 Akhmat
August 3 2019
Ural 14:00 Rostov
Krylya Sovetov 16:30 Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva 19:00 Dinamo Moskva
Zenit 21:30 Krasnodar
August 4 2019
Tambov 16:30 Arsenal Tula
Rubin 19:00 CSKA Moskva
Dinamo St Petersburg 21:30 Ufa
August 5 2019
Akhmat 20:00 Orenburg
August 10 2019
Orenburg 14:00 Tambov
Krasnodar 16:30 Rubin
Dinamo Moskva 19:00 Zenit
August 11 2019
Arsenal Tula 14:00 Ufa
Lokomotiv Moskva 16:30 Ural
CSKA Moskva 19:00 Dinamo St Petersburg
Akhmat 21:30 Spartak Moskva
August 12 2019
Rostov 20:00 Krylya Sovetov
August 16 2019
Orenburg 20:00 Dinamo St Petersburg
August 17 2019
Ural 14:00 Krylya Sovetov
Tambov 16:30 Krasnodar
Zenit 19:00 Akhmat
August 18 2019
Rubin 14:00 Arsenal Tula
Ufa 16:30 Rostov
Dinamo Moskva 19:00 Lokomotiv Moskva
August 19 2019
Spartak Moskva 20:00 CSKA Moskva
August 24 2019
Tambov 14:00 Dinamo Moskva
Ufa 16:30 Zenit
Krasnodar 19:00 Lokomotiv Moskva
August 25 2019
Krylya Sovetov 14:00 Spartak Moskva
CSKA Moskva 16:30 Akhmat
Rostov 19:00 Rubin
Arsenal Tula 21:30 Orenburg
August 26 2019
Dinamo St Petersburg 20:00 Ural
August 30 2019
Krylya Sovetov 20:00 Dinamo Moskva
August 31 2019
Ufa 11:30 Orenburg
Rubin 14:00 Dinamo St Petersburg
Lokomotiv Moskva 16:30 Rostov
Akhmat 19:00 Tambov
September 1 2019
Ural 14:00 Krasnodar
Arsenal Tula 16:30 CSKA Moskva
Spartak Moskva 19:00 Zenit
September 15 2019
Spartak Moskva 17:00 Ural
Dinamo Moskva 17:00 Ufa
Tambov 17:00 CSKA Moskva
Dinamo St Petersburg 17:00 Lokomotiv Moskva
Orenburg 17:00 Rubin
Krasnodar 17:00 Krylya Sovetov
Zenit 17:00 Arsenal Tula
Rostov 17:00 Akhmat
September 22 2019
CSKA Moskva 17:00 Krasnodar
Akhmat 17:00 Krylya Sovetov
Arsenal Tula 17:00 Ural
Dinamo Moskva 17:00 Dinamo St Petersburg
Orenburg 17:00 Lokomotiv Moskva
Tambov 17:00 Rostov
Zenit 17:00 Rubin
Ufa 17:00 Spartak Moskva
September 29 2019
Spartak Moskva 17:00 Orenburg
Dinamo St Petersburg 17:00 Akhmat
Rubin 17:00 Ufa
Krasnodar 17:00 Arsenal Tula
Ural 17:00 CSKA Moskva
Krylya Sovetov 17:00 Tambov
Rostov 17:00 Dinamo Moskva
Lokomotiv Moskva 17:00 Zenit
October 6 2019
Lokomotiv Moskva 17:00 Arsenal Tula
Ufa 17:00 Akhmat
Ural 17:00 Zenit
Dinamo St Petersburg 17:00 Krylya Sovetov
Orenburg 17:00 Dinamo Moskva
CSKA Moskva 17:00 Rostov
Krasnodar 17:00 Spartak Moskva
Rubin 17:00 Tambov
October 20 2019
Akhmat 17:00 Lokomotiv Moskva
Tambov 17:00 Ural
Orenburg 17:00 Krylya Sovetov
Arsenal Tula 17:00 Dinamo St Petersburg
Ufa 17:00 CSKA Moskva
Spartak Moskva 17:00 Rubin
Dinamo Moskva 17:00 Krasnodar
Zenit 17:00 Rostov
October 27 2019
Lokomotiv Moskva 17:00 Spartak Moskva
CSKA Moskva 17:00 Dinamo Moskva
Tambov 17:00 Ufa
Akhmat 17:00 Arsenal Tula
Krylya Sovetov 17:00 Zenit
Rostov 17:00 Dinamo St Petersburg
Rubin 17:00 Ural
Krasnodar 17:00 Orenburg
November 3 2019
Dinamo Moskva 17:00 Akhmat
Zenit 17:00 CSKA Moskva
Spartak Moskva 17:00 Arsenal Tula
Ufa 17:00 Lokomotiv Moskva
Krasnodar 17:00 Rostov
Ural 17:00 Orenburg
Krylya Sovetov 17:00 Rubin
Dinamo St Petersburg 17:00 Tambov
November 10 2019
Spartak Moskva 17:00 Krylya Sovetov
Akhmat 17:00 Ural
Rostov 17:00 Tambov
Rubin 17:00 Dinamo Moskva
Dinamo St Petersburg 17:00 CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva 17:00 Krasnodar
Orenburg 17:00 Ufa
Arsenal Tula 17:00 Zenit
November 24 2019
Arsenal Tula 17:00 Krasnodar
Ufa 17:00 Dinamo St Petersburg
Tambov 17:00 Lokomotiv Moskva
Dinamo Moskva 17:00 Rostov
Ural 17:00 Spartak Moskva
Rubin 17:00 Zenit
Orenburg 17:00 Akhmat
CSKA Moskva 17:00 Krylya Sovetov
December 1 2019
Lokomotiv Moskva 17:00 Dinamo Moskva
CSKA Moskva 17:00 Arsenal Tula
Zenit 17:00 Spartak Moskva
Dinamo St Petersburg 17:00 Orenburg
Krylya Sovetov 17:00 Ufa
Rostov 17:00 Ural
Akhmat 17:00 Rubin
Krasnodar 17:00 Tambov
December 8 2019
Spartak Moskva 17:00 Rostov
Akhmat 17:00 Ufa
Krasnodar 17:00 CSKA Moskva
Arsenal Tula 17:00 Lokomotiv Moskva
Tambov 17:00 Orenburg
Zenit 17:00 Dinamo Moskva
Krylya Sovetov 17:00 Ural
Dinamo St Petersburg 17:00 Rubin
March 1 2020
Dinamo Moskva 17:00 Spartak Moskva
Zenit 17:00 Lokomotiv Moskva
Tambov 17:00 Rubin
Dinamo St Petersburg 17:00 Arsenal Tula
Krasnodar 17:00 Ufa
Krylya Sovetov 17:00 Orenburg
Akhmat 17:00 Rostov
CSKA Moskva 17:00 Ural
March 8 2020
Rostov 17:00 CSKA Moskva
Rubin 17:00 Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva 17:00 Akhmat
Spartak Moskva 17:00 Krasnodar
Ural 17:00 Dinamo St Petersburg
Orenburg 17:00 Arsenal Tula
Zenit 17:00 Ufa
Dinamo Moskva 17:00 Tambov
March 15 2020
Zenit 17:00 Ural
Tambov 17:00 Krylya Sovetov
Orenburg 17:00 Spartak Moskva
Arsenal Tula 17:00 Rubin
Dinamo St Petersburg 17:00 Krasnodar
Rostov 17:00 Lokomotiv Moskva
Akhmat 17:00 Dinamo Moskva
CSKA Moskva 17:00 Ufa
March 22 2020
Krylya Sovetov 17:00 Akhmat
Lokomotiv Moskva 17:00 Orenburg
CSKA Moskva 17:00 Zenit
Ufa 17:00 Tambov
Krasnodar 17:00 Dinamo Moskva
Arsenal Tula 17:00 Spartak Moskva
Dinamo St Petersburg 17:00 Rostov
Ural 17:00 Rubin
April 5 2020
Spartak Moskva 17:00 Ufa
Dinamo Moskva 17:00 CSKA Moskva
Zenit 17:00 Krylya Sovetov
Orenburg 17:00 Krasnodar
Akhmat 17:00 Dinamo St Petersburg
Ural 17:00 Tambov
Rostov 17:00 Arsenal Tula
Rubin 17:00 Lokomotiv Moskva
April 12 2020
Lokomotiv Moskva 17:00 Krylya Sovetov
CSKA Moskva 17:00 Spartak Moskva
Rostov 17:00 Krasnodar
Dinamo St Petersburg 17:00 Dinamo Moskva
Arsenal Tula 17:00 Akhmat
Ufa 17:00 Rubin
Orenburg 17:00 Ural
Tambov 17:00 Zenit
April 19 2020
Dinamo Moskva 17:00 Arsenal Tula
Spartak Moskva 17:00 Tambov
Ufa 17:00 Ural
Krasnodar 17:00 Zenit
Krylya Sovetov 17:00 Rostov
Lokomotiv Moskva 17:00 Dinamo St Petersburg
Rubin 17:00 Orenburg
Akhmat 17:00 CSKA Moskva
April 26 2020
Zenit 17:00 Dinamo St Petersburg
Rubin 17:00 Krasnodar
Spartak Moskva 17:00 Lokomotiv Moskva
Ural 17:00 Dinamo Moskva
Orenburg 17:00 CSKA Moskva
Rostov 17:00 Ufa
Tambov 17:00 Akhmat
Arsenal Tula 17:00 Krylya Sovetov
May 3 2020
Dinamo Moskva 17:00 Krylya Sovetov
Lokomotiv Moskva 17:00 Ufa
Dinamo St Petersburg 17:00 Spartak Moskva
Orenburg 17:00 Rostov
Arsenal Tula 17:00 Tambov
Akhmat 17:00 Zenit
Krasnodar 17:00 Ural
CSKA Moskva 17:00 Rubin
May 10 2020
Krylya Sovetov 17:00 Krasnodar
Spartak Moskva 17:00 Akhmat
Ural 17:00 Arsenal Tula
Tambov 17:00 Dinamo St Petersburg
Rubin 17:00 Rostov
Ufa 17:00 Dinamo Moskva
Zenit 17:00 Orenburg
Lokomotiv Moskva 17:00 CSKA Moskva
May 17 2020
Dinamo Moskva 17:00 Orenburg
Ufa 17:00 Arsenal Tula
Krasnodar 17:00 Akhmat
Ural 17:00 Lokomotiv Moskva
Krylya Sovetov 17:00 Dinamo St Petersburg
Rostov 17:00 Zenit
Rubin 17:00 Spartak Moskva
CSKA Moskva 17:00 Tambov
www.megastock.ru
RSS
© Voon Development Team 2000 - Contact us: info@voon.ru