0
August 19, 2019 00:06:10
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
Standings & Schedules
July 19 2019
Voždovac 1 - 2 Backa Topola
July 20 2019
Spartak Subotica 2 - 1 Rad
Crvena zvezda 2 - 0 Javor
Vojvodina 3 - 1 Macva Sabac
Mladost Lučani 2 - 1 Radnik Surdulica
Čukarički 1 - 0 Napredak
July 21 2019
Indjija 0 - 1 Partizan
Radnicki Niš 3 - 0 Proleter
July 27 2019
Rad - Čukarički
Javor - Partizan
Backa Topola 5 - 1 Mladost Lučani
Crvena zvezda 2 - 0 Radnicki Niš
Proleter 2 - 2 Voždovac
Radnik Surdulica 4 - 0 Spartak Subotica
Macva Sabac 2 - 2 Indjija
July 28 2019
Napredak 0 - 2 Vojvodina
August 2 2019
Mladost Lučani 1 - 1 Proleter
August 3 2019
Indjija 1 - 0 Napredak
Voždovac - Crvena zvezda
Radnicki Niš 2 - 1 Javor
Vojvodina 5 - 0 Rad
August 4 2019
Partizan 4 - 0 Macva Sabac
Spartak Subotica 1 - 2 Backa Topola
Čukarički 1 - 0 Radnik Surdulica
August 9 2019
Crvena zvezda 2 - 0 Mladost Lučani
August 10 2019
Backa Topola 1 - 0 Čukarički
Javor 3 - 1 Macva Sabac
Rad 1 - 0 Indjija
Radnicki Niš 2 - 1 Voždovac
August 11 2019
Napredak 2 - 2 Partizan
Radnik Surdulica 0 - 4 Vojvodina
Proleter 0 - 1 Spartak Subotica
August 16 2019
Voždovac 2 - 1 Javor
August 17 2019
Indjija 2 - 1 Radnik Surdulica
Mladost Lučani 1 - 1 Radnicki Niš
Spartak Subotica 2 - 3 Crvena zvezda
Čukarički 2 - 1 Proleter
August 18 2019
Partizan 20:00 Rad
Macva Sabac 21:00 Napredak
Vojvodina 21:00 Backa Topola
August 24 2019
Crvena zvezda 17:00 Čukarički
Radnicki Niš 17:00 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 17:00 Partizan
Voždovac 17:00 Mladost Lučani
Backa Topola 17:00 Indjija
Javor 17:00 Napredak
Rad 17:00 Macva Sabac
Proleter 17:00 Vojvodina
August 31 2019
Napredak 17:00 Rad
Mladost Lučani 17:00 Javor
Spartak Subotica 17:00 Voždovac
Čukarički 17:00 Radnicki Niš
Indjija 17:00 Proleter
Macva Sabac 17:00 Radnik Surdulica
Partizan 17:00 Backa Topola
Vojvodina 17:00 Crvena zvezda
September 14 2019
Crvena zvezda 17:00 Indjija
Radnicki Niš 17:00 Vojvodina
Radnik Surdulica 17:00 Napredak
Backa Topola 17:00 Macva Sabac
Mladost Lučani 17:00 Spartak Subotica
Voždovac 17:00 Čukarički
Javor 17:00 Rad
Proleter 17:00 Partizan
September 21 2019
Spartak Subotica 17:00 Javor
Čukarički 17:00 Mladost Lučani
Rad 17:00 Radnik Surdulica
Indjija 17:00 Radnicki Niš
Napredak 17:00 Backa Topola
Macva Sabac 17:00 Proleter
Vojvodina 17:00 Voždovac
Partizan 17:00 Crvena zvezda
September 29 2019
Radnicki Niš 17:00 Partizan
Crvena zvezda 17:00 Macva Sabac
Javor 17:00 Radnik Surdulica
Backa Topola 17:00 Rad
Spartak Subotica 17:00 Čukarički
Voždovac 17:00 Indjija
Mladost Lučani 17:00 Vojvodina
Proleter 17:00 Napredak
October 5 2019
Partizan 17:00 Voždovac
Radnik Surdulica 17:00 Backa Topola
Macva Sabac 17:00 Radnicki Niš
Indjija 17:00 Mladost Lučani
Napredak 17:00 Crvena zvezda
Čukarički 17:00 Javor
Vojvodina 17:00 Spartak Subotica
Rad 17:00 Proleter
October 19 2019
Spartak Subotica 17:00 Indjija
Čukarički 17:00 Vojvodina
Proleter 17:00 Radnik Surdulica
Mladost Lučani 17:00 Partizan
Voždovac 17:00 Macva Sabac
Radnicki Niš 17:00 Napredak
Crvena zvezda 17:00 Rad
Javor 17:00 Backa Topola
October 26 2019
Indjija 17:00 Čukarički
Macva Sabac 17:00 Mladost Lučani
Backa Topola 17:00 Proleter
Partizan 17:00 Spartak Subotica
Radnik Surdulica 17:00 Crvena zvezda
Vojvodina 17:00 Javor
Napredak 17:00 Voždovac
Rad 17:00 Radnicki Niš
October 30 2019
Javor 17:00 Proleter
Spartak Subotica 17:00 Macva Sabac
Čukarički 17:00 Partizan
Vojvodina 17:00 Indjija
Mladost Lučani 17:00 Napredak
Voždovac 17:00 Rad
Crvena zvezda 17:00 Backa Topola
Radnicki Niš 17:00 Radnik Surdulica
November 3 2019
Partizan 17:00 Vojvodina
Radnik Surdulica 17:00 Voždovac
Macva Sabac 17:00 Čukarički
Backa Topola 17:00 Radnicki Niš
Indjija 17:00 Javor
Napredak 17:00 Spartak Subotica
Rad 17:00 Mladost Lučani
Proleter 17:00 Crvena zvezda
November 9 2019
Rad 17:00 Spartak Subotica
Napredak 17:00 Čukarički
Proleter 17:00 Radnicki Niš
Javor 17:00 Crvena zvezda
Macva Sabac 17:00 Vojvodina
Backa Topola 17:00 Voždovac
Radnik Surdulica 17:00 Mladost Lučani
Partizan 17:00 Indjija
November 23 2019
Radnicki Niš 17:00 Crvena zvezda
Vojvodina 17:00 Napredak
Partizan 17:00 Javor
Indjija 17:00 Macva Sabac
Mladost Lučani 17:00 Backa Topola
Voždovac 17:00 Proleter
Spartak Subotica 17:00 Radnik Surdulica
Čukarički 17:00 Rad
November 30 2019
Rad 17:00 Vojvodina
Radnik Surdulica 17:00 Čukarički
Proleter 17:00 Mladost Lučani
Backa Topola 17:00 Spartak Subotica
Crvena zvezda 17:00 Voždovac
Macva Sabac 17:00 Partizan
Javor 17:00 Radnicki Niš
Napredak 17:00 Indjija
December 4 2019
Partizan 17:00 Napredak
Vojvodina 17:00 Radnik Surdulica
Indjija 17:00 Rad
Macva Sabac 17:00 Javor
Mladost Lučani 17:00 Crvena zvezda
Voždovac 17:00 Radnicki Niš
Spartak Subotica 17:00 Proleter
Čukarički 17:00 Backa Topola
December 8 2019
Proleter 17:00 Čukarički
Crvena zvezda 17:00 Spartak Subotica
Backa Topola 17:00 Vojvodina
Napredak 17:00 Macva Sabac
Javor 17:00 Voždovac
Rad 17:00 Partizan
Radnik Surdulica 17:00 Indjija
Radnicki Niš 17:00 Mladost Lučani
December 14 2019
Vojvodina 17:00 Proleter
Partizan 17:00 Radnik Surdulica
Macva Sabac 17:00 Rad
Indjija 17:00 Backa Topola
Spartak Subotica 17:00 Radnicki Niš
Mladost Lučani 17:00 Voždovac
Čukarički 17:00 Crvena zvezda
Napredak 17:00 Javor
February 15 2020
Crvena zvezda 17:00 Vojvodina
Radnicki Niš 17:00 Čukarički
Radnik Surdulica 17:00 Macva Sabac
Backa Topola 17:00 Partizan
Javor 17:00 Mladost Lučani
Rad 17:00 Napredak
Voždovac 17:00 Spartak Subotica
Proleter 17:00 Indjija
February 22 2020
Napredak 17:00 Radnik Surdulica
Rad 17:00 Javor
Spartak Subotica 17:00 Mladost Lučani
Čukarički 17:00 Voždovac
Macva Sabac 17:00 Backa Topola
Vojvodina 17:00 Radnicki Niš
Indjija 17:00 Crvena zvezda
Partizan 17:00 Proleter
February 29 2020
Radnicki Niš 17:00 Indjija
Radnik Surdulica 17:00 Rad
Backa Topola 17:00 Napredak
Mladost Lučani 17:00 Čukarički
Voždovac 17:00 Vojvodina
Javor 17:00 Spartak Subotica
Proleter 17:00 Macva Sabac
Crvena zvezda 17:00 Partizan
March 4 2020
Partizan 17:00 Radnicki Niš
Indjija 17:00 Voždovac
Radnik Surdulica 17:00 Javor
Macva Sabac 17:00 Crvena zvezda
Napredak 17:00 Proleter
Čukarički 17:00 Spartak Subotica
Vojvodina 17:00 Mladost Lučani
Rad 17:00 Backa Topola
March 8 2020
Spartak Subotica 17:00 Vojvodina
Javor 17:00 Čukarički
Proleter 17:00 Rad
Mladost Lučani 17:00 Indjija
Voždovac 17:00 Partizan
Crvena zvezda 17:00 Napredak
Radnicki Niš 17:00 Macva Sabac
Backa Topola 17:00 Radnik Surdulica
March 14 2020
Indjija 17:00 Spartak Subotica
Backa Topola 17:00 Javor
Partizan 17:00 Mladost Lučani
Macva Sabac 17:00 Voždovac
Radnik Surdulica 17:00 Proleter
Napredak 17:00 Radnicki Niš
Vojvodina 17:00 Čukarički
Rad 17:00 Crvena zvezda
March 22 2020
Spartak Subotica 17:00 Partizan
Čukarički 17:00 Indjija
Mladost Lučani 17:00 Macva Sabac
Proleter 17:00 Backa Topola
Voždovac 17:00 Napredak
Javor 17:00 Vojvodina
Radnicki Niš 17:00 Rad
Crvena zvezda 17:00 Radnik Surdulica
April 4 2020
Partizan 17:00 Čukarički
Rad 17:00 Voždovac
Indjija 17:00 Vojvodina
Radnik Surdulica 17:00 Radnicki Niš
Macva Sabac 17:00 Spartak Subotica
Backa Topola 17:00 Crvena zvezda
Proleter 17:00 Javor
Napredak 17:00 Mladost Lučani
April 11 2020
Javor 17:00 Indjija
Mladost Lučani 17:00 Rad
Voždovac 17:00 Radnik Surdulica
Crvena zvezda 17:00 Proleter
Čukarički 17:00 Macva Sabac
Spartak Subotica 17:00 Napredak
Radnicki Niš 17:00 Backa Topola
Vojvodina 17:00 Partizan
www.megastock.ru
RSS
© Voon Development Team 2000 - Contact us: info@voon.ru