0
August 20, 2019 06:58:05
Ru En Ua Select theme Select window style Print preview
Standings & Schedules
July 20 2019
Michalovce 0 - 3 Žilina
Senica 3 - 1 Trenčín
Sokol Dolná Zdana 1 - 3 Slovan Bratislava
July 21 2019
Spartak Trnava 2 - 0 Sered
Ružomberok 1 - 0 Nitra
Zlaté Moravce 1 - 2 Dunajská Streda
July 27 2019
Nitra 0 - 1 Zlaté Moravce
Sered 2 - 1 Senica
Trenčín 1 - 1 Ružomberok
Slovan Bratislava 3 - 0 Michalovce
July 28 2019
Dunajská Streda 5 - 1 Sokol Dolná Zdana
Žilina 4 - 2 Spartak Trnava
August 3 2019
Senica 0 - 3 Slovan Bratislava
Ružomberok 0 - 1 Sokol Dolná Zdana
Zlaté Moravce 1 - 0 Michalovce
Žilina 2 - 1 Trenčín
August 4 2019
Spartak Trnava 2 - 0 Nitra
Sered 3 - 1 Dunajská Streda
August 10 2019
Ružomberok 2 - 3 Žilina
Slovan Bratislava 4 - 0 Zlaté Moravce
Trenčín 2 - 1 Dunajská Streda
Nitra 3 - 2 Sered
Michalovce 3 - 0 Senica
August 11 2019
Sokol Dolná Zdana 2 - 2 Spartak Trnava
August 17 2019
Spartak Trnava 1 - 2 Trenčín
Žilina 3 - 0 Nitra
Senica 2 - 2 Ružomberok
Zlaté Moravce 0 - 0 Sokol Dolná Zdana
Sered 0 - 4 Slovan Bratislava
August 18 2019
Dunajská Streda 1 - 1 Michalovce
August 23 2019
Senica 20:00 Zlaté Moravce
August 24 2019
Sokol Dolná Zdana 20:00 Trenčín
Michalovce 20:00 Sered
Ružomberok 20:00 Spartak Trnava
August 25 2019
Slovan Bratislava 18:30 Žilina
Nitra 20:15 Dunajská Streda
August 31 2019
Spartak Trnava 20:00 Michalovce
Dunajská Streda 20:00 Slovan Bratislava
Žilina 20:00 Senica
Sered 20:00 Sokol Dolná Zdana
Zlaté Moravce 20:00 Ružomberok
September 1 2019
Trenčín 20:00 Nitra
September 14 2019
Ružomberok 20:00 Sered
Sokol Dolná Zdana 20:00 Nitra
Senica 20:00 Dunajská Streda
Slovan Bratislava 20:00 Spartak Trnava
Zlaté Moravce 20:00 Žilina
Michalovce 20:00 Trenčín
September 21 2019
Sered 20:00 Zlaté Moravce
Dunajská Streda 20:00 Ružomberok
Nitra 20:00 Michalovce
Spartak Trnava 20:00 Senica
Žilina 20:00 Sokol Dolná Zdana
Trenčín 20:00 Slovan Bratislava
September 28 2019
Sered 20:00 Trenčín
Slovan Bratislava 20:00 Nitra
Senica 20:00 Sokol Dolná Zdana
Dunajská Streda 20:00 Žilina
Zlaté Moravce 20:00 Spartak Trnava
Michalovce 20:00 Ružomberok
October 5 2019
Nitra 18:00 Senica
Spartak Trnava 18:00 Dunajská Streda
Sokol Dolná Zdana 18:00 Michalovce
Žilina 18:00 Sered
Trenčín 18:00 Zlaté Moravce
Ružomberok 18:00 Slovan Bratislava
October 19 2019
Trenčín 18:00 Senica
Sered 18:00 Spartak Trnava
Žilina 18:00 Michalovce
Nitra 18:00 Ružomberok
Dunajská Streda 18:00 Zlaté Moravce
Slovan Bratislava 18:00 Sokol Dolná Zdana
October 26 2019
Ružomberok 18:00 Trenčín
Zlaté Moravce 18:00 Nitra
Michalovce 18:00 Slovan Bratislava
Sokol Dolná Zdana 18:00 Dunajská Streda
Senica 18:00 Sered
Spartak Trnava 18:00 Žilina
November 2 2019
Dunajská Streda 18:00 Sered
Slovan Bratislava 18:00 Senica
Michalovce 18:00 Zlaté Moravce
Sokol Dolná Zdana 18:00 Ružomberok
Trenčín 18:00 Žilina
Nitra 18:00 Spartak Trnava
November 9 2019
Spartak Trnava 18:00 Sokol Dolná Zdana
Zlaté Moravce 18:00 Slovan Bratislava
Žilina 18:00 Ružomberok
Sered 18:00 Nitra
Dunajská Streda 18:00 Trenčín
Senica 18:00 Michalovce
November 23 2019
Sokol Dolná Zdana 15:00 Zlaté Moravce
Slovan Bratislava 15:00 Sered
Michalovce 15:00 Dunajská Streda
Trenčín 15:00 Spartak Trnava
Ružomberok 15:00 Senica
Nitra 15:00 Žilina
November 30 2019
Spartak Trnava 15:00 Ružomberok
Žilina 15:00 Slovan Bratislava
Zlaté Moravce 15:00 Senica
Trenčín 15:00 Sokol Dolná Zdana
Sered 15:00 Michalovce
Dunajská Streda 15:00 Nitra
December 7 2019
Senica 15:00 Žilina
Slovan Bratislava 15:00 Dunajská Streda
Nitra 15:00 Trenčín
Ružomberok 15:00 Zlaté Moravce
Michalovce 15:00 Spartak Trnava
Sokol Dolná Zdana 15:00 Sered
February 15 2020
Dunajská Streda 15:00 Senica
Nitra 15:00 Sokol Dolná Zdana
Spartak Trnava 15:00 Slovan Bratislava
Sered 15:00 Ružomberok
Žilina 15:00 Zlaté Moravce
Trenčín 15:00 Michalovce
February 22 2020
Ružomberok 15:00 Dunajská Streda
Slovan Bratislava 15:00 Trenčín
Zlaté Moravce 15:00 Sered
Michalovce 15:00 Nitra
Senica 15:00 Spartak Trnava
Sokol Dolná Zdana 15:00 Žilina
February 29 2020
Sokol Dolná Zdana 15:00 Senica
Nitra 15:00 Slovan Bratislava
Ružomberok 15:00 Michalovce
Trenčín 15:00 Sered
Spartak Trnava 15:00 Zlaté Moravce
Žilina 15:00 Dunajská Streda
March 7 2020
Senica 15:00 Nitra
Dunajská Streda 15:00 Spartak Trnava
Slovan Bratislava 15:00 Ružomberok
Zlaté Moravce 15:00 Trenčín
Michalovce 15:00 Sokol Dolná Zdana
Sered 15:00 Žilina
www.megastock.ru
RSS
© Voon Development Team 2000 - Contact us: info@voon.ru