Перша ліга. "Зірка" - "Прикарпаття" 3:2. Важлива перемога - Футбол Прогноз

Перша ліга. "Зірка" - "Прикарпаття" 3:2. Важлива перемога

Голи: Ситнік 26, 34 (пен.), 71 (пен.) - Онисько 41, 45

"Зірка": Товт, Стоян, Пінчук, Остроушко, Ситнік, Сирота (Давидов, 67), Луценко,

Чорномаз (Белошапка, 88), Порошин (Погребняк, 83), Скляр, Кочура (Галенко, 46).

"Прикарпаття": Іконніков, Барчук (Мельничук, 46), Боровков, Логінов, Ковалюк, Бут (Стоцький, 83), Згура, Деркач, Цкарозія (Микуляк, 88), Іванишин, Онисько.

Попередження: Пінчук, 75 - Іванишин, 7; Барчук, 22; Боровков, 31; Деркач, 65; Цкарозія, 77.

В 18-му турі першості України серед команд першої ліги кіровоградська «Зірка» вдома приймала івано-франківське «Прикарпаття». Це був матч за шість очок, адже ці команди займають сусідні місця, перебуваючи на дні таблиці.

Нагадаємо, що у взаємовідносинах кіровоградської та івано-франківської команд в різних турнірах за роки Незалежної України до звітного протистояння було зіграно 20 матчів: сім перемог має «Зірка», на одну більше івано-франківці і в п’яти матчах не виявлено переможця; загальна кількість забитих-пропущених м’ячів становить 21:20 на користь кіровоградської команди.

До звітного матчу обидві команди мали дискваліфікованих гравців: кіровоградській команді не зміг допомогти Андрій Смалько, а за «Прикарпаття» не зіграли Микола Ревуцький і Василь Плехтяк. Також в складі господарі чимало травмованих, деякі з них вийшли на футбольне поле, але їх гра бажає кращого. Анатолій Бузнік навіть був змушений заявляти голкіпера Артема Белошапку як польового гравця, і забігаючи наперед, зазначимо, що Артем з’явився на футбольному полі за п’ять хвилин до завершення звітного матчу.

З перших хвилин кіровоградці пішли вперед великими силами і небезпечні моменти біля воріт Володимира Іконнікова почали виникати вже на дев’ятій хвилині матчу: з передачі Павла Чорномаза мав відзначатися Андрій Порошин, але з близької відстані не сильно пробив у створ воріт гостей і голкіпер суперника Володимир Іконніков без проблем зафіксував м'яч. Через кілька моментів по цьому після чудової передачі Олександра Скляра Максим Сирота, не діставши м’яч, змарнував можливість вийти тет-а-тет з голкіпером гостей. В подальшому своїми шансами забити не скористалися Роман Луценко і Андрій Порошин. Останній, до речі, не скористався кілька можливостями забити: то з двох метрів пробив вище пустих воріт суперника, то пробив біля дев’ятки воріт Володимира Іконнікова. А Денис Стоян зі штрафного поцілив у перекладину воріт гостей, Олександр Ситнік ж на добиванні не поцілив з близька у пусті ворота. Але на 26-ій хвилині господарі нарешті реалізували одну з численних своїх можливостей забити: з передачі Олександра Кочури його тезка Ситнік ударом головою поцілив у нижній кут воріт івано-франківського "Прикарпаття" – 1:0 на користь кіровоградської команди. Через дві хвилини Олександр Кочура мав подвоювати перевагу своєї команди, але програв дуель голкіперу гостей. Те що не вдалося Кочурі, на 34-ій хвилині зробив Олександр Ситнік, котрий реалізував одинадцятиметровий, який був призначений за порушення правил півзахисником «Прикарпаття» Андрієм Деркачем проти Максима Сироти.

А в останній п’ятихвилинці першого тайму господарі припустилися двох помилок при виконанні біля їх воріт кутових: в обох випадках гравців кіровоградської команди не втримали нападника «Прикарпаття» Павла Ониська, котрий забив два повністю схожі м’ячі. Між цими м’ячами ще Максим Сирота з лінії власних воріт вибив м’яч. Тож бачимо, яка проблема в обороні кіровоградської команди при виконанні біля їх воріт кутових ударів. Перший тайм завершився з не логічним рахунком 2:2. В перерві матчу наставник «Зірки» був змушений замінити Олександра Кочуру, який отримав травму.

Другий тайм розпочався за атак кіровоградської команди, котра бажала реабілітуватися за провальну кінцівку першої половини матчу, але вкотре на перешкоді була не реалізацію небезпечних моментів. Так, Олександр Ситнік не реалізував вихід один на один з голкіпером. Удари зі штрафних у виконанні Дениса Стояна та Максима Сироти теж не принесли успіху. І ось на 70-ій хвилині матчу арбітр матчу за підказки свого асистента за порушення правил проти Андрія Порошина призначив пенальті у ворота гостей: знову Олександр Ситнік впевнено розвів по різним кутам м’яч і голкіпера, й оформив хет-рик в звітному матчі. Це перший хет-рик гравця «Зірки» не лише в цьому сезоні, а й за останні два роки. Нагадаємо востаннє автором хет-рику був Олександр Кочура в домашньому матчі другої ліги проти криворізького «Гірника».

У подальшому гості робили слабкі спроби зрівняти рахунок в матчі, але нічого вкрай небезпечного біля воріт Андрія Товта створити не змогли, а от футболісти кіровоградської «Зірки» могли і збільшити перевагу в рахунку, але удар Олега Давидова з кутової позначки пробив вище перекладини воріт гостей, а постріл Дмитра Погребняка зі штрафного прийшовся в стінку гравців суперника; Олександр Скляр промахнувся із-за меж штрафного майданчику.

В підсумку «Зірка» святкувала перемогу з рахунком 3:2, яка дозволила обійти в турнірній таблиці по набраним очками суперника звітного матчу і піднятися на 16-е місце завдяки розгромній поразці калінінської команди від ФК «Львів». По завершенню матчу Олександр Ситнік від одного зі спонсорів футбольного клубу «Зірка» як кращому гравцю в складі кіровоградської команди в звітному матчі отримав приз. В наступному турі, 6 листопада, кіровоградська «Зірка» завітає в гості до команди «Фенікс-Іллічовець», ще одного сусіда по турнірній таблиці.

На післяматчевій прес-конференції наставник кіровоградської «Зірки» Анатолій Бузнік зазначив, що позитивним є здобуття перемоги, а от зміст гри, за його словами, бажав би кращого. «Нині в складі кіровоградської команди чимало травмованих гравців і від безвиході були змушені задіяти голкіпера Артема Белошапку у якості польового гравця; взимку буде зроблено потрібну корективи складу і на весняну частину першості матимемо добротний склад команди, - зазначив Анатолій Іванович.