0
28 марта 2024 года 19:26:29
0
Контрольний матч. "Нафтовик-Укрнафта" - "Енергія" (Нова Каховка) 1:0 - Футбол Прогноз
24 февраля 2011

Контрольний матч. "Нафтовик-Укрнафта" - "Енергія" (Нова Каховка) 1:0

«Нафтовик-Укрнафта» завершив свій навчально-тренувальний збір в м.Алушта контрольним матчем з командою «Енергія» м.Нова Каховка (друга ліга). На перший тайм тренери охтирчан виставили такий склад: Втюрін,Карпенко (к), Тарасенко, Саванчук, Вітер, Кравченко, Меппорія, Мотуз, Маринчук, Зайчук, Бояринцев.

На 29-й хвилині матчу після гарної передачі Мотуза, Олександр Саванчук влучно пробив головою і відкрив рахунок в цьому матчі. Гарні шанси щоб продовжити рахунок мали Мотуз,Вітер та Маринчук.

З десятої хвилини другого тайму тренери «Нафтовика-Укрнафта» випустили інший склад: Втюрін,Прокурор. Карлов, Ліщук, Єсип(к), Карноза, Бушман, Мельник, Юрченко, Іванченко, Коваленко. В середині другого тайму Богдан Єсип, після гарної передачі Ліщука пробив по воротам, але влучив в воротаря. Артур Карноза потужним пострілом виконував штрафний удар і м’яч в декількох міліметрах від стійки пролетів мимо. На протязі двох таймів охтирчани мали територіальну та ігрову перевагу. «Енергія» зуміла створити тільки декілька небезпечних моментів, але завершити їх голом так і не вдалося.

Завтра «Нафтовик-Укрнафта» проведе ранкову пробіжку, і команда роз’їдеться по домівкам. Наступний збір охтирчани проведуть теж в Криму, він триватиме з 28-го лютого по 11 березня.