0
20 квітня 2024 року 12:13:47
Ru En Ua Вибрати кольоровий стиль Вибрати вiконний стиль Версія для друку
0
Кубок мера Євпаторії - 2011". "Буковина" - "Арсенал" (Біла Церква) 2:1 - Футбол Прогноз
5 березня 2011

Кубок мера Євпаторії - 2011". "Буковина" - "Арсенал" (Біла Церква) 2:1

У третьому матчі на "Кубок мера Євпаторії - 2011" чернівецька "Буковина" перемогла колектив першої ліги "Арсенал" (Біла Церква) -2:1.

Перший гол у зустрічі забили підопічні Вадима Зайця. Результативний удар на свій рахунок записав Роман Степанков (24 хвилина). Через 8 хвилин «каноніри» з Київщини зуміли зрівняти результат.

У другому таймі беззаперечною перевагою володіли наші футболісти, які могли виграти з перевагою навіть у п’ять м’ячів. Врешті – решт, буковинці зуміли забити переможний гол. Після удару Олександра Донця м’яч влучив у поперечину воріт суперника, однак Олег Керчу (68 хвилина) таки зумів вразити «рамку» «Арсеналу».

Стартовий склад «Буковини»: Чурілов, Циколія, Басов, Керчу, Рудченко, Пислар, Семенюк, Степанков + потенційні новачки.

На заміну виходили: Дорош, Даньків, Зелді, Донець, Блажко.