0
Іван Рудницький: "В Алчевську буде не легко" - Футбол Прогноз
31 марта 2011

Іван Рудницький: "В Алчевську буде не легко"

Новобранець кіровоградської команди Іван Рудницький поділився своїми враженнями від вчорашнього переможного матчу з «Кримтеплицею» та відзначив непоступливість наступного суперника – алчевської «Сталі».

Враження від вчорашнього матчу в мене залишилися досить хороші. Перемога з рахунком 3:0 була не легкою. Переломним моментом, думаю, став перший реалізований пенальті та вилучення гравця суперника. Ми почали більше контролювати м’яч і пробували створити моменти при перевазі в одного гравця. У другому таймі вийшли, відразу забили, що дозволило зняти певний психологічний «тягар».

Чому саме Ви виконували перше пенальті?

Це установка тренера.

Ви вже зіграли три офіційні матчі за кіровоградську «Зірку». На скільки складно «влитися» в новий колектив?

Матч з «Титаном» став для мене першим у першій лізі; до цього я грав за дубль луганської «Зорі». Тому була чимала відповідальність, присутнє певне нервове напруження. З всіх матчів протистояння з арм’янською командою було найбільш складним: рівний рахунок, доля матчу залежала від останніх хвилин, а в домашніх матчах ми досягали нормальну перевагу в рахунку.

Оцініть силу наступного суперника кіровоградської команди – алчевської «Сталі»?

«Сталь» завжди демонструє не поганий футбол; футболісти цієї команди грають не лише на результат, а й показують гарний футбол. Нам в Алчевську буде не легко. Зробимо все, щоб максимально нас наблизило до перемоги. З гравців «Сталі» я знайомий із Олександром Ясковичем та Ігорем Сікорським. В неділю зіграю проти них.