0
Молодіжна першість. "Кривбас" - ПФК "Севастополь" 2:0 - Футбол Прогноз
30 квітня 2011

Молодіжна першість. "Кривбас" - ПФК "Севастополь" 2:0

Довгоочікувану перемогу здобула молодіжна команда «Кривбасу» в матчі 27 туру першості проти ПФК «Севастополь».

Вже в дебюті матчу «Кривбас» відкрив рахунок в грі. Перша ж атака господарів поля призвела до кутового. Сахно подав в центр воротарського майданчика, й набігаючий Ольховський переправив м’яч в сітку воріт гостей.

Гра давалася кривбасівцям, й на початку матчу господарі поля мали ще кілька слушних нагод для взяття воріт, але неточність в завершальній стадії підводила гравців атакуючої ланки команди.

В середині тайму гості вирівняли гру й провели кілька доволі небезпечних атак на ворота, які захищав Антоненко. Небезпечними також були штрафні удари у виконанні Власюка. Але гості так і не змогли жодну зі своїх атак завершити результативно. Натомість «Кривбас» на останній хвилині першої половини гри збільшив рахунок. Тарас Старетович підхопив м’яч в метрі від штрафного майданчика «Севастополя» й технічним ударом з носка забив другий м’яч. Відзначились кривбасівці й втретє, але взяття воріт Клушина було скасовано через офсайд.

Другий тайм криворіжці провели, граючи від оборони. Гості, отримавши територіальний простір все сміливіше йшли в атаку, чим створювали деяку напругу біля штрафного майданчика криворізької команди. В середині другого тайму гості навіть забили гол, але Челядник зробив це за допомогою руки.

В кінці матчу господарі поля вирівняли гру й мали кілька шансів для взяття воріт. На 87-й Дмитро Воробей не влучив в ворота метрів з 5-ти, а через кілька хвилин удар Тараса Стретовича парирував голкіпер «Севастополя» Богдан Пацюк. У підсумку важка, але закономірна перемога «Кривбасу» - 2:0.

«Кривбас»: Антоненко, Соловйов (Самборський, 73), Клушин, Місько (Воробей, 77), Жданов (Сосєдко, 46), Сахно-к (Адаменко, 66), Лещенко, Мірошніченко, Коваленко (Ляшенко, 59), Стретович, Ольховський (Олійник, 71).

ПФК «Севастополь»: Лутченко (Пацюк, 46), Челядник, Іщенко (Сечін, 60), Шишкін, Власюк (Свинар, 62) Грачов, Чарковський-к, Д.Воронін, Жуков (Бойко, 83), Култишев, Колісник.