0
Оболонці зіграли з журналістами - Футбол Прогноз
5 травня 2011

Оболонці зіграли з журналістами

В середу на тренувальній базі столичної «Оболоні» відбулася традиційна товариська футбольна зустріч між тренерським штабом,адміністрацією «Оболоні» та столичними журналістами. Подібні поєдинки проводяться вже не вперше і щоразу на зеленому газоні верх тримали наставники «Оболоні». Лишень одного разу, коли матч проходив взимку у залі, перемогу отримали журналісти.

Ось і цього разу сильнішими виявили оболонці, котрі перемогли з рахунком 4:2 (у складі номінальних господарів тричі відзначився екс-гравець «Оболоні» Артем Мірошніченко та один раз В`ячеслав Руженцев; серед журналістів м`ячі на свій рахунок записали Віталій Місюра та Віктор Вацко) .

Матч проходив у скороченому режимі (два тайми по 25 хвилин) і вийшов досить цікавим. Рахунок відкрили оболонці, але невдовзі майстри пера і мікрофону вирівняли ситуацію. Утім, ще три м`ячі екс-професійних футболістів розставили все на свої місця. Лишень під завісу зустрічі журналісти зуміли уникнути розгромного рахунку, коли Віктор Вацко використав вихід віч-на-віч з голкіпером оболонців Миколою Коберським.

Як відзначали у «третьому таймі» головний тренер «Оболоні» Сергій Ковалець, експерт телеканалу «Футбол» Йожеф Сабо, котрий приїхав подивитися на це дійство та його коллега Сергій Морозов, який взяв участь у поєдинку, журналісти Геннадій Мороз, Віктор Вацко та Ігор Циганик, подібні зустрічі на футбольному полі не просто зближують, але й надають змогу журналістам відчути справжній адреналін і ще більше зрозуміти, як непросто заробляється футбольний хліб.

Що ж, подібна перемога тренерів повинна надихнути і гравців головної команди, котрі в пятницю відправляються до Криму, де проведуть важливий поєдинок проти «Севастополю». Вони повинні тепер зіграти не гірше своїх наставників.