0
April 25, 2024 01:49:53
0
Кращим голеадором Кубка України став аматор з розформованої команди - Face 2 Face Betting
May 26 2011

Кращим голеадором Кубка України став аматор з розформованої команди

Найрезультативнішим гравцем ювілейного 20-го розіграшу Кубка України став футболіст-аматор, 27-річний Андрій Олійник з яремчанських «Карпат». Точніше сказати, колишній гравець колишньої команди «Карпати» Яремче, адже наприкінці 2010 року її було розформовано.

Нагадаємо, яремчанці потрапили до числа учасників змагань як переможці аматорського кубку країни. У першому раунді турніру «Карпати» обіграли рівненський «Верес» (3:0), у другому – МФК «Миколаїв» (1:0), а в 1/16 фіналу – поступилися луцькій «Волині» (4:5). Олійник відзначився дублем у матчі з «Вересом» і хет-триком – у поєдинку з «Волинню»

Перевершити досягнення вихованця коломийського футболу так ніхто і не зумів. Найближче до Олійника підібрався гірник Луїс Адріано. Гол у фінальній зустрічі з «Динамо» був для нього четвертим у турнірі.

Щодо Андрія Олійника, то нині він виступає у чемпіонаті Івано-Франківщини за ФК «Гвіздець» (Коломийський р-н). У міжсезоння нападник мав намір перейти у першоліговий «Енергетик» з Бурштина, але заявити його не вдалося з тієї причини, що він вичерпав ліміт переходів на сезон.

Якщо хтось з читачів засумнівається у тому, чи враховуються голи, проведені на попередніх етапах турніру, пропоную почитати регламент змагань або ж зайти на офіційний сайт ФФУ.

Кращі бомбардири Кубка України 2010-11 рр.