0
Универсиада-2007. Сборная Украины пробилась в четвертьфинал - Футбол Прогноз
13 серпня 2007

Универсиада-2007. Сборная Украины пробилась в четвертьфинал

У понеділок, 13 серпня, студентська збірна України в 1/8 фіналу 24-ї Всесвітньої Універсіади, що проходить у Бангкоку, перемогла команду Уругваю з рахунком 2:1, здобувши путівку до чвертьфіналу. 15 серпня наших хлопців очікує протистояння з господарями.
Підопічні Володимира Лозинського пропустили першими, не втримавши незадовго до перерви південноамериканського півзахисника Хуана Деля. Не пройшло й чверті часу після закінчення перерви, а статус-кво вже було поновлено. Влучний удар записав до свого активу форвард івано-франківського «Прикарпаття» Ігор Худоб’як. Ну а переможним став м’яч, якій провів хавбек черкаського «Дніпра» Дмитро Проневич. Таким чином, збірна Україна, що вже виграла в Таїланді три матчі з трьох (нагадаємо, в груповому раунді вона взяла гору над Італією – 2:1 та Бразилією – 4:1), зустрінеться в чвертьфіналі з командою господарів, яка напередодні здолала мексиканців – 1:0.

Україна – Уругвай – 2:1 (Худо’бяк, 60, Проневич, 78 – Дель, 37).
Україна: Іконніков, Гребинський, Башлай (Бочкур, 67), Монахов, Запоражан, Проневич, Герасим'юк (Войнаровський, 38), Старгородський, Гордя (Гунченко, 68), Худоб’як (Ревуцький, 90), Луценко.