0
Турнир памяти Лобановского. Украина - третья, Израиль - снова первый - Face 2 Face Betting
August 23 2007

Турнир памяти Лобановского. Украина - третья, Израиль - снова первый

Молодіжна збірна України перемогла команду Молдови з рахунком 3:1 і посіла, як і минулого року, третє місце на V Міжнародному турнірі пам’яті Валерія Лобановського. Поступаючись після першого тайму – 0:1, підопічні Олексія Михайличенка зуміли таки наприкінці зустрічі дотиснути суперників.

Україна – Молдова – 3:1.
Голи:
0:1 Рудак (45+2), 1:1 Антонов (53), 2:1 Кравченко (82), 3:1 Мандзюк (90)
Україна: Рибка, Полянський, Допілка, Чижов (Зелді, 46), Федорів (Кравченко, 46), Мандзюк, Яковенко(Степаненко, 46), Ярошенко (М.Пашаєв, 46), Лисенко (Олійник, 46), Шарпар (Морозюк, 46), Прийомов (Антонов, 46)

Молдавський дебют
Матч стартував з небезпечного випаду гостей: на 3-й хвилині Максим Француз влучив у стійку воріт Олександра Рибки. На цьому молдовські гравці атаки надовго замовчали. А українці почали методично розхитувати редути суперників. Найактивнішим серед наших був Володимир Прийомов, однак його ударам та передачам не вистачало дещиці для успіху.

Фатальний кутовий
Загалом, команди демонстрували невисокі швидкості. Вірогідно, на темп гри не надто позитивно впливала страшенна спека. Втім, навіть за відсутності серйозної активності в нападі молдовани зуміли вийти вперед. На другій доданій до першого тайму хвилині Ніколає Рудак невідпорно пробив головою після розіграшу кутового.

Привіт із Харкова
Як і в матчі проти Ізраїлю, Олексій Михайличенко після перерви випустив на поле увесь резерв, замінивши сімох гравців. Оновлена команда України значно додала у всіх напрямках, впродовж п’яти-семи стартових хвилин провела кілька небезпечних комбінацій, які ледь не завершив Олексій Антонов. Свої помилки нападник харківського «Металіста» виправив на 53-й хвилині: скориставшись фантастичною передачею Костянтина Кравченка, Антонов вийшов на гарну позицію і потужно пробив лівою у ближній кут – 1:1.

Без Кравченка – ніяк
Наші хлопці намагалися не збавляти обертів, і небезпека біля воріт Станіслава Намашка виникала постійно. На 81-й хвилині Денису Олійнику вдалися чудовий прохід і передача, однак м’яч після удару Сергія Зелді влучив у штангу – далі захисник вибив його за межі поля. Втім, одразу ж, розігравши кутовий, Костянтин Кравченко розібрався з опонентом і з гострого кута відправив м’яч у ціль. Третій гол також не обійшовся без участі півзахисника «Дніпра». На 90-й хвилині Кравченко виконав штрафний, і Віталій Мандзюк, ледь доторкнувшись до м’яча, дезорієнтував голкіпера молдован - 3:1.

Другий рік поспіль головний приз Меморіалу Валерія Лобановського дістається молодіжній збірній Ізраїлю. Виявившись більш везучими в серії пенальті у півфінальному матчі проти українців, команда Гая Леві продовжила переможну ходу й у вирішальному поєдинку. Голи Етея Шехтера та Моше Бен Лулу забезпечили ізраїльтянам перемогу над суперниками з Сербії – 2:0.

Рівний початок
Дуже швидко глядачі переконалися, що у фіналі зустрілися, за великим рахунком, рівні суперники. Жодна з команд не мала такої вражаючої переваги, як це було у матчах, скажімо, українців проти молдован чи тих же ізраїльтян. Як і в попередньому поєдинку на стадіоні імені Віктора Баннікова, ні Сербія, ні Ізраїль швидкостями не вражали. Впродовж перших 35 хвилин небезпечних моментів у виконанні обох збірних майже не виникало, за винятком двох непоганих дальніх ударів у виконанні серба Зорана Тошича (м’яч влучив у поперечину) та ізраїльтянина Етея Шехтера.

Укол Шехтера
Доволі нудний плин гри сколихнув епізод на 41-й хвилині. Все той же Шехтер, який був найактивнішим у складі команди Гая Леві, в центрі карного майданчика сербів отримав м’яча і, не зустрівши опору від захисників, одразу ж поцілив у кут воріт Ігора Стефановича. Після пропущеного голу балканці спробували одразу ж адекватно відповісти, однак оборона суперників не збоїла.

Натиск сербів
В другому таймі ізраїльтяни повністю віддали ініціативу опонентам. У тих, до певного часу, все одно нічого не виходило в атаці. Злам у грі настав на межі години, коли серби двічі підряд провели чудові комбінації. Спочатку Іван Обрадович продерся крізь оборону суперників і віддав бездоганний пас на Стефана Бабовича. Однак той пробив повз ворота. За мить схопився за голову Тошич – м’яч після його удару голкіпер ледь витягнув з-під перекладини. Не так сталось, як гадалось
За кілька хвилин уже капітан збірної Сербії Гойко Качар двічі впритул «розстрілював» ворота, однак його ізраїльський візаві Охад Левіта у неймовірному стилі парирував обидва удари. Серби продовжували напосідати на редути суперників, й здавалося, що гол не за горами. Так і вийшло, однак м’яч знову влетів у ворота Стефановича. Моше Бен Лулу використав свій напівмомент, аби забезпечити Ізраїлю другу поспіль перемогу на Меморіалі Валерія Лобановського.