0
Обзор 2 тура Чемпионата 12ua.com

© Lourens, Львiв22 грудня 2007

Міні-звіт про 2 тур.
Цей тур чемпіонату видався результативним, але крім приємних миттєвостей подарував також і неприємну - першу неявку по ходу чемпіонату - для Марвела. Надіюсь таких казусів в нього більше не буде.

Рятивнык Черкассы (mole505) - Оксфорд Юнайтед (yuralviv) 1 - 3 (4-6)

Хороший матч видався. У першому турі обидві команди програли і тому на цей матч налаштовувались по особливому. Але краще налаштуватись вийшло у гостей. Оксфорд активно розпочав і вже у першому таймі повів 0:1. Рятівник не хотів миритись з таким станом справ - в середині матчу гра відбувалась фактично тільки на половині поля гостей, і це принесло плоди - рахунок зрівняно. Але потім в останні 20 хвилин господарі ніби окрилені голом забули про все на світі і пішли забивати переможний, натомість отримали два в свої ворота... Отака от кінцівка. Юральвів і його хлопці їдуть у Флориду готуватись до наступного туру з хорошим настроєм.

Олком (graf) - Лиллестрем (ValensaCF) 2 - 1 (4-3)

Віка видно віддала забагато сил класній перемозі в 1 турі і тут вже не хватило трошки. Олком переміг при посередній грі, просто доклавши рівно стільки зусиль, скільки треба було. Перший тайм закінчився 1:1, а от у другому було видно що обидві команди підсіли фізично і до небезпечних моментів гра фактично не доходила, все сумбурне дійство відбувалось в центрі поля і на підступах до штрафних майданчиків. Але все таки після грубої помилки в захисті Ліллестрема, нападник Олкома вибіг один-на-один і розстріляв ворота. Чергові 3 очки виводять graf'a в лідируючу групу турніру.

ИгроСервис (Стас) - Хапоэль Тель-Авив (Xymka) 0 - 4 (1-5)

В принципі в цьому матчі на полі була тільки одна команда - гості з Ізраїлю. Хлопці з Сімферополя щось тяжко запрягають в цьому чемпіонаті, видно тисне тягар новачка турніру. На самому початку матчу відчувався сплеск активності від господарів але пропустивши швидкий гол вони знітились і замість того щоб іти вперед відігруватись, розгубились і по ходу матчу пропустили ще три мячі. Будемо сподіватись що для команди Стаса це всього навсього невдалий старт - а далі піде краще і краще. Xymky можна привітати з натхненною грою і з 2 місцем після 2 турів Smile Також Хапоель лишився єдиною командою яка поки не пропускала.

Гирнык (Greg) - Техно Центр (Greg) 0 - 2 (2-4)

Перший тайм цих команд видався абсолютно рівним, суперники обмінялись моментами і пішли на перерву. Ну а далі після перерви послідували не дуже вдалі заміни господарів, ні одна з яких не підсилила гру, натомість вже в дебюті другої половини Техно Центр забив двічі. Гірник не мав сил кудись бігти і щось відігрувати, і команди завершили матч в інертних атаках і невдалих намаганнях щось змінити, як кажуть - одні не могли а другі не хотіли. Гріник залишається поки єдиною командою в чемпіонаті яка ще не відзначалась забитим голом. Техноцентр завдяки цій перемозі впритул наблизився до лідируючої групи. Також ця дуель була особлива тим що ці два тренери, крім роботи в Гірнику і Техно Центру відповідно, також займаються тренерською роботою на рівні збірних команд, Грег тренує 12ua, а Ukrainian Patriot - 7-40

Свитязь Шацьк (Frooom) - Проминь (Loco) 4 - 1 (6-3)

Світязь після минулорічного виграшу срібла цього сезону явно націлений на золото. У всякому разі два перші матчі команда провела просто феноменально. Вгадано 14 з 16 підсумків. Якщо в першому таймі Локо ще знаходив якісь аргументи на швидкі комбінації Світязя, і навіть зумів зрівняти рахунок одного разу після того як команда з Шацька вийшла вперед, то далі вже Фрооом просто возив на полі команду гостей і забивав голи на будь які смаки. В другому таймі картина продовжувалась і Світязі довів рахунок до розгромного. Після цього матчу команда впевнено лідирує, але виграє 1 місце лише за різницею мячів.

Осасуна (Andriyko) - Кельн (Lourens) 3 - 1 (6-4)

Чемпіон показав що він не втратив своїє хватки і тим більше потрібно було реабілітовуватись перед глядачами за поразку в першому турі. Матч видався бойовий, Кельн зіграв краще ніж в минулому матчі, але програв з різницею в 2 мячі - парадокс )) От що значить потрапити під каток розгніваного чемпіона. Перший тайм завершився з рахунком 1:0, господарі більше атакували краще комбінували і в результаті напрацювали на гол, в другому таймі Осасуна не збавляла обертів і забила ще 2 мячі, хоча свої ворота також сухими не втримала. Думаю вболівальники Осасуни отримали багато позитивних емоцій. А вболівальники Кельна відзначали що їхня команда повільно, але все таки виходить з кризи.

Витториа (Vovan) - Гетеборг (Marvel*) 1 - 0 (1-0)

З яких причин команда зі Швеції не прилетіла на матч 2 туру в місто Марганець нам поки невідомо, але факт залишається фактом і 3 очки ідуть в автив Вовану і його Вітторії. Але якщо подивитись на функціональний стан команди господарів, неозброєним оком видно що в клубі щось не так... Тренеру треба зробити чистку кадрів і попрацювати на ринку поки ще не закрите трансферне вікно. Вітторіа ніяк не може налаштуватись на новий чемпіонат всього 2 підсумки вгадано з 16 за 2 матчі...

ФК_Ковель (Andr) - ФК_Пустомыты (Десант) 1 - 4 (3-6)

В першому турі Пустомити тільки через фатальне невезіння і через надзвичайну гру Світязя програли свій матч. Добре що команда після такого не посипалась спихологічно, а вийшла на 2 матч з таким же настроєм як на перший. Цього разу Пустомити завітали до Ковеля і здобули там крупну перемогу. Лише на останніх хвилинах ковельчани забили мяч престижу а до того 4 мячі вже побували в їхніх воротах. Якщо перший тайм завершився лише 0:1, то в другому Десант і його команда закрутили таку карусель, що господарям ніде було діватись. Все що летіло в площину воріт - все залітало. Пустомитам побажаємо не збавляти обертів а ФК Ковелю - знайти свою гру і почати перемагати.

Закарпатье (sanja) - Карпаты_Камянка-Бузька (Nazar) 0 - 1 (5-6)

Красивий матч. Про такі матчі кажуть - що ні одна з команд не заслуговувала на поразку. Але Назару вдалося забити дуже красивий мяч і завдяки йому він і переміг. Обидві команди дуже старались і в першому таймі просто носились по полю. Але він закінчився без голів. Зразу по перерві гості відкрили рахунок а далі вже було видно що гравці трохи втомились і темп гри впав. Матч так і завершився і але соромно за поразку команді з Ужгорода не має бути, всі його перемоги ще попереду.

Матч туру: Закарпатье (sanja) - Карпаты_Камянка-Бузька (Nazar) 0 - 1 (5-6)
Команди туру: Карпаты_Камянка-Бузька (Nazar), ФК_Пустомыты (Десант), Оксфорд Юнайтед (yuralviv) - по 6 вгаданих
Розчарування туру: Витториа (Vovan),ИгроСервис (Стас) - 1 вгаданих